(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Sartin
Fórum bejegyzései

simity attila Dátum: 2014-02-10 16:53:13
Kedves GRANDKATA! Az athosi kolostoroknál kiköt a hajó és belülről is lehetőségünk van megnézni őket, vagy csak útközben messziről "tekintjük meg"?
simity attila Dátum: 2014-02-10 13:20:16
Kedves Mindenki! Szeretnék informálódni, Sarti milyen -az esti,éjszakai élet szempontjából, részegen bulizós, vagy csak nyüzsgő,élettel teli , esetleg inkább csendes kisfalusi hangulatú; -a strand szempontjából zsúfolt vagy meghitt; tengerisünök és medúzák szintén kedvelik-e :) ,vannak-e vízi sport lehetőségek: pl. banán, stb.; -"bazár" szempontjából van néhány bóvli csecse-becse-árus, vagy igényes, értelmes dolgokat árulnak végig a partközeli utcákban; -esti sétatávolságban lévő érdekességek, látnivalók szempontjából. Köszönöm a véleményeket!
Krajcsir István Dátum: 2014-02-10 10:34:18
Kedves Katalin! Érdeklődnék, hogy Sartiról van lehetőség szervezett út keretén belül eljutni Athénba?:) Üdv: István
Grand Kata Dátum: 2014-02-09 17:34:31
Kedves MINDENKI! Összefoglalnám az alábbi kérdésekre a válaszokat. Az online foglalás rejtelmeiben csak a Grand Tours Irodában dolgozó kollégáim tudnának érdemben segíteni. A Villa Sartios apartman nem az ó faluban van. Az Irini Mária Sartios mindhárom egy udvarban található és miután most alakítják át lakóházból apartmanná, ezért kell türelemmel várni a fényképeket. Üdvözlettel Kata smile smile smile
Pintácsi Gyuláné Dátum: 2014-02-08 14:58:35
Szokol Piroska írta ekkor: 2014-02-08 13:14:02
Már létezik Sartin egy Sartios ház az ó faluban,arról dob ki képeket a kereső!
Szia! Igy igaz sajnos csak az ó falui apartmanról vannak képek ! smile