Kedves Mindenki!
Szeretnék informálódni, Sarti milyen
-az esti,éjszakai élet szempontjából, részegen bulizós, vagy csak nyüzsgő,élettel teli , esetleg inkább csendes kisfalusi hangulatú;
-a strand szempontjából zsúfolt vagy meghitt; tengerisünök és medúzák szintén kedvelik-e :) ,vannak-e vízi sport lehetőségek: pl. banán, stb.;
-"bazár" szempontjából van néhány bóvli csecse-becse-árus, vagy igényes, értelmes dolgokat árulnak végig a partközeli utcákban;
-esti sétatávolságban lévő érdekességek, látnivalók szempontjából.
Köszönöm a véleményeket!