Sziasztok! Kérdésem az lenne, ha zalaegerszegi irodában lefoglaljuk a nyaralást (Sarti, autóbuszos), és a február végiéig érvényes előfoglalási kedvezményt szeretnénk igénybe venni, akkor meddig kell a teljes összeget kifizetni? Azonnal a foglaláskor, vagy más lehetőség is van (mondjuk foglaláskor előleg és azt követően a fennmaradó összeg kiegyenlítése). Kérdezném még, hogy az Irini apartman ismertetőjében láttuk, hogy csodálatos kilátás nyílik a tetőteraszról. Azt bárki használhatja, aki az Irini apartman lakója? Mert ugye gondolom nem mindegy, melyik épületrészben van az apartman.
Válaszotokat előre is köszönjük!
Angyalné
Szia Gyöngyi!
Ugyanígy foglaltunk mi is ezen a héten a debreceni irodában.
Az előfoglalási kedvezményt csak és kizárólag abban az esetben vehetitek igénybe, ha az összeg 100%-át kifizetitek foglaláskor.
Én sem számítottam rá, ezért csúsztunk le a januári foglalásról.
Üdv:
Judit