(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Sartin
Fórum bejegyzései

Pintácsi Gyuláné Dátum: 2014-02-05 20:18:45
Szia Kata! Lesznek fotók a Sartin Lévő Villa Sartios apartmanról ? Üdvözlöm Pintácsi Gyuláné
Baráth János Dátum: 2014-01-27 18:55:23
Kedves Kata!! Nézegettem a katalógust, és a Blue Sarti apartmant nem találtam benne. Többször voltunk már, és jól éreztük ott magunkat!! 2014-ben nem lehet oda jelentkezni???? vagy esetleg késöbb döntenek róla:?!
Bálint Zsófia Dátum: 2014-01-27 18:16:35
Kedves Kata! Idén Sartin szeretnénk nyaralni, van olyan apartman ahol van medence? Köszönöm: Zsófi
Kovács Orsolya Dátum: 2014-01-20 20:10:21
Grand Kata írta ekkor: 2014-01-13 18:09:35
Kedves Nikolett! A George apartmanház fsz.2. szobája két légterű. Két ágy van a nappali-konyharészben 2 pedig a szobarészben. Ennél még szebb és kényelmesebb az Irini, vagy Mária ház 2 légterű apartmanjai, melyekben két külön hálórész található. Három ágyas szobát két fő részére csak akkor vehet igénybe a Vendég felár nélkül, ha már elfogytak a kétágyas szobák. Remélem kielégítő választ tudtam adni. Üdvözlettel Kata smile smile
Szia! Minket is a George apartmanház 2 légterű szobája érdekelne, online foglalásban én se látom, és akkor most ha jól értelmezem itt a két légtért úgy kell elképzelni mint a képeken ,hogy nincs ajtó a szobán csak 2 légtér egy kis fallal van elválasztva? Az Irini és a Mária apartman se rossz csak nagyon messze van Sarti központjától! Üdv.: Orsi
Tóth Sára Dátum: 2014-01-18 05:08:12
Kedves Kata! Érdeklődni szeretnék, hogy a Sithónia-túra, ill. Athos fakultatív program a hét melyik napján van?