(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Sartin
Fórum bejegyzései

Rippert Nóra Dátum: 2014-01-13 21:04:03
Kedves Kata! Érdeklődnék, hogy várható-e az, hogy esetleg Sartiba lehetséges lesz-e egyénileg utazást foglalni? Előre is köszönöm :)
Kovácsné Papp Krisztina Dátum: 2014-01-13 20:26:22
Grand Kata írta ekkor: 2014-01-13 18:13:12
Kedves Krisztina! A busz miatt természetesen a gyerekek is 1-1 főnek számítanak. A vacsorával és az online foglalás pontosításával kapcsolatban azt tanácsolnám kérj felvilágosítást és egyeztess a debreceni irodánkkal. A kolléganők nagyon segítőkészek ilyen - kicsit bonyolultabb -dolgok megoldásában. Üdvözlettel Kata smile smile
Nagyon köszi! De közben találtunk egy ismerőst aki már sokszor volt és ő mindent elmondott, mit hogyan érdemes. :)
Dátum: 2014-01-13 19:30:34
szia Kata! jól látom, hogy az ostrako nem lesz idén? Tudsz ajánlani 50 méterre a strandtól 4x2 fő részére (önálló) részben tengerre néző apartmant? ráadásul még a kedvezményekről is lecsúszunk a felesleges várakozás (az ostrakóra) miatt? köszi Zsolti
Grand Kata Dátum: 2014-01-13 18:13:12
Kovácsné Papp Krisztina írta ekkor: 2014-01-12 21:17:48
Köszi! De azt az online foglalásnál hogy kell intézni? Mert ugye ha 4 főt írok be, akkor a 4 főre számolja a rendszer a vacsit is. Ugye a gyerekeket is 1-1 főnek kell számolni a busz miatt?
Kedves Krisztina! A busz miatt természetesen a gyerekek is 1-1 főnek számítanak. A vacsorával és az online foglalás pontosításával kapcsolatban azt tanácsolnám kérj felvilágosítást és egyeztess a debreceni irodánkkal. A kolléganők nagyon segítőkészek ilyen - kicsit bonyolultabb -dolgok megoldásában. Üdvözlettel Kata smile smile
Grand Kata Dátum: 2014-01-13 18:09:35
Fehér Nikolett írta ekkor: 2014-01-12 21:14:10
Kedves Kata! Mi idén mennénk először Sartira. Négyen tervezzük a nyaralást így előnyösebb lenne számunkra egy 4 fős stúdió de külön légtérrel.A George Apartman-t néztük de a képek alapján nem úgy tűnik,hogy külön helyiségben lennének az ágyak.A ház alaprajzán fel van ugyan tüntetve a földszinten egy 2 légterű stúdió de az online foglalásnál nincs. A másik kérdésem,hogy a Mitsokopi Apartman-ba 3 fős stúdiók vannak így ha 4-en mennénk külön stúdiókba 2-2 fő,a harmadik ágyért felárat kellene-e fizetnünk vagy csak a két főre kifizetni a szállást? Válaszát előre is köszönöm. Üdvözlettel Fehér Nikolett :)
Kedves Nikolett! A George apartmanház fsz.2. szobája két légterű. Két ágy van a nappali-konyharészben 2 pedig a szobarészben. Ennél még szebb és kényelmesebb az Irini, vagy Mária ház 2 légterű apartmanjai, melyekben két külön hálórész található. Három ágyas szobát két fő részére csak akkor vehet igénybe a Vendég felár nélkül, ha már elfogytak a kétágyas szobák. Remélem kielégítő választ tudtam adni. Üdvözlettel Kata smile smile