Kedves Kata! Mi idén mennénk először Sartira. Négyen tervezzük a nyaralást így előnyösebb lenne számunkra egy 4 fős stúdió de külön légtérrel.A George Apartman-t néztük de a képek alapján nem úgy tűnik,hogy külön helyiségben lennének az ágyak.A ház alaprajzán fel van ugyan tüntetve a földszinten egy 2 légterű stúdió de az online foglalásnál nincs. A másik kérdésem,hogy a Mitsokopi Apartman-ba 3 fős stúdiók vannak így ha 4-en mennénk külön stúdiókba 2-2 fő,a harmadik ágyért felárat kellene-e fizetnünk vagy csak a két főre kifizetni a szállást? Válaszát előre is köszönöm. Üdvözlettel Fehér Nikolett :)
Kedves Nikolett! A George apartmanház fsz.2. szobája két légterű. Két ágy van a nappali-konyharészben 2 pedig a szobarészben. Ennél még szebb és kényelmesebb az Irini, vagy Mária ház 2 légterű apartmanjai, melyekben két külön hálórész található. Három ágyas szobát két fő részére csak akkor vehet igénybe a Vendég felár nélkül, ha már elfogytak a kétágyas szobák. Remélem kielégítő választ tudtam adni. Üdvözlettel Kata