(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Sartin
Fórum bejegyzései

Kovácsné Papp Krisztina Dátum: 2014-01-12 21:17:48
Grand Kata írta ekkor: 2014-01-12 17:01:25
Kedves Krisztina! Amennyiben vacsorát szeretnétek rendelni és a gyerekek nem nagy étkűek, kérhettek kettőjüknek egy adagot. (gyerekadag nincs) Vagy ha még ez is soknak tűnik, akkor 2 adagból, ehetnek a tiétekből a gyerkőcök! smile Üdv.: Kata
Köszi! De azt az online foglalásnál hogy kell intézni? Mert ugye ha 4 főt írok be, akkor a 4 főre számolja a rendszer a vacsit is. Ugye a gyerekeket is 1-1 főnek kell számolni a busz miatt?
Fehér Nikolett Dátum: 2014-01-12 21:14:10
Kedves Kata! Mi idén mennénk először Sartira. Négyen tervezzük a nyaralást így előnyösebb lenne számunkra egy 4 fős stúdió de külön légtérrel.A George Apartman-t néztük de a képek alapján nem úgy tűnik,hogy külön helyiségben lennének az ágyak.A ház alaprajzán fel van ugyan tüntetve a földszinten egy 2 légterű stúdió de az online foglalásnál nincs. A másik kérdésem,hogy a Mitsokopi Apartman-ba 3 fős stúdiók vannak így ha 4-en mennénk külön stúdiókba 2-2 fő,a harmadik ágyért felárat kellene-e fizetnünk vagy csak a két főre kifizetni a szállást? Válaszát előre is köszönöm. Üdvözlettel Fehér Nikolett :)
Grand Kata Dátum: 2014-01-12 17:04:26
Bertalan Regina írta ekkor: 2014-01-12 13:36:17
Kedves Kata! Tavaly nyáron voltunk Sartin, és olyan jól éreztük magunkat, hogy idén újra tervezzük! A Rodon gardenben volt a szállásunk. Néztem a katalógust, és nincs benne. Olvastam, hogy még egyeztetés alatt van néhány apartman. Érdeklődnék, hogy tervbe van-e a Rodon is, és hogy kb. mikor derül ki, hogy foglalható-e.Köszönöm
Kedves Regina! Sajnos a Rodon tulajdonosa az idén nem adja ki irodának a házat. Egyedül akarja értékesíteni! Sajnálom! Üdvözlettel Kata smile
Grand Kata Dátum: 2014-01-12 17:01:25
Kovácsné Papp Krisztina írta ekkor: 2014-01-09 19:52:35
Leginkább a vacsira gondolok itt, mert ugye egy 5 és 2 éves nem eszik annyit mint egy felnőtt. :)
Kedves Krisztina! Amennyiben vacsorát szeretnétek rendelni és a gyerekek nem nagy étkűek, kérhettek kettőjüknek egy adagot. (gyerekadag nincs) Vagy ha még ez is soknak tűnik, akkor 2 adagból, ehetnek a tiétekből a gyerkőcök! smile Üdv.: Kata
Grand Kata Dátum: 2014-01-12 16:57:41
Kovácsné Papp Krisztina írta ekkor: 2014-01-09 17:00:00
Sziasztok! Még sosem utaztunk külföldre gyerekekkel. :) Az ilyen apartmanokban van gyerekkedvezmény. 2 éves és 5 évesekről van szó. Kifejezetten a George Apartman érdekelne minket. Köszi!
Kedves Krisztina! Kifejezetten gyerekkedvezmény nincs, amennyiben ágyat foglal a kicsi. Nyilván 2 gyerekkel nem lehet egy 2 ágyas apartmant kérni, de ha egy gyerek a szülővel alszik, mert 2 éves, megegyezés tárgyát képezheti. Ilyen esetben az irodánkban kell egyeztetni. Üdvözlettel Kata smile