(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Sartin
Fórum bejegyzései

Grand Kata Dátum: 2014-01-12 16:53:45
Erika írta ekkor: 2014-01-08 16:45:06
Kedves Kata! Mitsokopi apartman 3 fős studiójában a 3. fő lehet felnőtt is? Köszi
Kedves Erika! Lehet 3 felnőtt is, de a szóló ágy csak 170 cm hosszú. Üdvözlettel Kata smile
Grand Kata Dátum: 2014-01-12 16:52:22
Kovács Csilla írta ekkor: 2014-01-08 07:23:59
Szia Kata! Azt szeretném kérdezni, hogy a szálláshely lehetőség közé felveszitek -e az Osctraco Apartmant, mint előző évben avagy a Spanos Apartmant? Köszönöm: Csilla smile
Kedves Csilla! Sajnos az Ostraco ház tulajdonosával még nem sikerült szerződést kötnünk. Figyeld a honlapot, mert még lehetnek változások. A prospektusban csak azok a házak szerepelnek, akikkel a megállapodás decemberig megtörtént! Üdvözlettel Kata smile
Bertalan Regina Dátum: 2014-01-12 13:36:17
Kedves Kata! Tavaly nyáron voltunk Sartin, és olyan jól éreztük magunkat, hogy idén újra tervezzük! A Rodon gardenben volt a szállásunk. Néztem a katalógust, és nincs benne. Olvastam, hogy még egyeztetés alatt van néhány apartman. Érdeklődnék, hogy tervbe van-e a Rodon is, és hogy kb. mikor derül ki, hogy foglalható-e.Köszönöm
Kovácsné Papp Krisztina Dátum: 2014-01-09 19:52:35
Kovácsné Papp Krisztina írta ekkor: 2014-01-09 17:00:00
Sziasztok! Még sosem utaztunk külföldre gyerekekkel. :) Az ilyen apartmanokban van gyerekkedvezmény. 2 éves és 5 évesekről van szó. Kifejezetten a George Apartman érdekelne minket. Köszi!
Leginkább a vacsira gondolok itt, mert ugye egy 5 és 2 éves nem eszik annyit mint egy felnőtt. :)
Szabóné Horváth Mónika Dátum: 2014-01-09 18:37:37
Sziasztok! Segítséget szeretnék kérni,idén Sartrin az Alexandrion apartmanban ,szeretnénk szállást foglalni!Valaki tudna segíteni abban,hogy az emeleti szobák közül melyik számú szoba a legszélső, ami az utcára is, és oldalra is néz?A katalógus fényképen beugró résznek látszik!