Kedves Kata! Tavaly nyáron voltunk Sartin, és olyan jól éreztük magunkat, hogy idén újra tervezzük! A Rodon gardenben volt a szállásunk. Néztem a katalógust, és nincs benne. Olvastam, hogy még egyeztetés alatt van néhány apartman. Érdeklődnék, hogy tervbe van-e a Rodon is, és hogy kb. mikor derül ki, hogy foglalható-e.Köszönöm