(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Sartin
Fórum bejegyzései

Kovácsné Papp Krisztina Dátum: 2014-01-09 17:00:00
Sziasztok! Még sosem utaztunk külföldre gyerekekkel. :) Az ilyen apartmanokban van gyerekkedvezmény. 2 éves és 5 évesekről van szó. Kifejezetten a George Apartman érdekelne minket. Köszi!
Erika Dátum: 2014-01-08 16:45:06
Kedves Kata! Mitsokopi apartman 3 fős studiójában a 3. fő lehet felnőtt is? Köszi
Kovács Csilla Dátum: 2014-01-08 07:23:59
Szia Kata! Azt szeretném kérdezni, hogy a szálláshely lehetőség közé felveszitek -e az Osctraco Apartmant, mint előző évben avagy a Spanos Apartmant? Köszönöm: Csilla smile
Grand Kata Dátum: 2014-01-07 13:51:15
Kovács Dorina írta ekkor: 2014-01-06 20:05:43
Sziasztok! Érdeklődnék, hogy a Mitsokopi apartman foglalható csak két személy részére is? Ha nincs 3. gyerek, akkor nem kell kifizetni az ő ágyát is, ugye? Ahogy kiszámoltam nem kellett pluszba fizetni, de gondoltam hátha Ti pontosabban tudjátok! Köszönöm: Dorka :)
Kedves Dorina! Amint az előbbiekben írtam, megegyezés tárgyát képezi a dolog! smile Üdvözlettel Kata
Grand Kata Dátum: 2014-01-07 13:50:04
Veresné Ancsa írta ekkor: 2014-01-07 13:16:11
SziaKata!! Sarti és Parga akkor foglalható egyénileg vagy nem ? Az áraknál fel van tüntetve,hogy egyénileg mennyibe kerül,sőt a távolság egyéni utazóknak is fel van tüntetve.
Kedves Ancsa! Egyenlőre csak busszal utazó vendégek foglalhatnak szállást az általad említett két helyen. Üdvözlettel: Kata