Sziasztok!
Érdeklődnék, hogy a Mitsokopi apartman foglalható csak két személy részére is?
Ha nincs 3. gyerek, akkor nem kell kifizetni az ő ágyát is, ugye?
Ahogy kiszámoltam nem kellett pluszba fizetni, de gondoltam hátha Ti pontosabban tudjátok!
Köszönöm: Dorka :)
Kedves Dorina! Amint az előbbiekben írtam, megegyezés tárgyát képezi a dolog!

Üdvözlettel Kata