(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Sartin
Fórum bejegyzései

Grand Kata Dátum: 2014-01-07 13:48:29
Pintácsi Gyuláné írta ekkor: 2014-01-06 19:30:17
Szia Kata! Érdeklődnék, hogy az Irini apartman 4 ágyas apartmanja foglalható-e 2 főre ?? Ha igen mennyiért ? Augusztus 26-án szeretnénk menni. Remélem sikerül. Üdvözlet Pintácsiné.
Kedves Pintácsiné! 4 ágyas apartmant 2 fő részére csak akkor szoktak adni felár nélkül, ha minden 2 ágyas elfogyott. Pontos információt azonban célszerű az irodában kérni telefonon, mivel én télen csak a fórumot kezelem és érdemben pontos tájékoztatást ez ügyben nem tudok adni. Üdvözlettel Kata
Veresné Ancsa Dátum: 2014-01-07 13:16:11
SziaKata!! Sarti és Parga akkor foglalható egyénileg vagy nem ? Az áraknál fel van tüntetve,hogy egyénileg mennyibe kerül,sőt a távolság egyéni utazóknak is fel van tüntetve.
Kovács Dorina Dátum: 2014-01-06 20:05:43
Sziasztok! Érdeklődnék, hogy a Mitsokopi apartman foglalható csak két személy részére is? Ha nincs 3. gyerek, akkor nem kell kifizetni az ő ágyát is, ugye? Ahogy kiszámoltam nem kellett pluszba fizetni, de gondoltam hátha Ti pontosabban tudjátok! Köszönöm: Dorka :)
Pintácsi Gyuláné Dátum: 2014-01-06 19:30:17
Szia Kata! Érdeklődnék, hogy az Irini apartman 4 ágyas apartmanja foglalható-e 2 főre ?? Ha igen mennyiért ? Augusztus 26-án szeretnénk menni. Remélem sikerül. Üdvözlet Pintácsiné.
Grand Kata Dátum: 2014-01-06 17:18:36
Szabó Tünde Júlia írta ekkor: 2014-01-05 10:47:55
Sziasztok! Abban szeretnék segítséget kérni, hogy Sartin Anna apartmanban 2 légteres a 4 fős szállás, vagy 1 szobában 4 fő?! Köszönöm előre is :)
Kedves Tünde. Azt kifelejtettem, hogy a Mária és az Irini apartmanokban vannak nagyon szép 2 légteres 4 ágyas szobák! Nézd meg a képeket a honlapon! Üdv.: Kata smile