Kedves Kata! Sikerekben, egészségben gazdag boldog Új Évet kívánok!
Jó lenne tudni, hogy Sartin maradsz-e? Az a baj, hogy azt látom, hogy George II -ben nem lehet foglalni, pedig mi 2013-ban ott laktunk a férjemmel és nagyon jól éreztük magunkat. Még várjuk a végleges katalógust. Üdv.: Szabolcsiné
Köszönöm szépen, Nektek is minden jót kívánok! Azt sajnos még én sem tudom, hol leszek a nyáron. Ezt mindíg a főnököm dönti el, és oda kell mennünk, ahol szükség van ránk! Üdvözlettel Kata