(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Sartin
Fórum bejegyzései

Szabolcsi Pálné Dátum: 2014-01-01 18:42:57
Kedves Kata! Sikerekben, egészségben gazdag boldog Új Évet kívánok! Jó lenne tudni, hogy Sartin maradsz-e? Az a baj, hogy azt látom, hogy George II -ben nem lehet foglalni, pedig mi 2013-ban ott laktunk a férjemmel és nagyon jól éreztük magunkat. Még várjuk a végleges katalógust. Üdv.: Szabolcsiné
Nagy Tibor Dátum: 2014-01-01 17:03:04
Kedves Kata! Boldog Új Évet Kívánok! Érdeklődnék, hogy van-e még esély rá, hogy januárban a Blue Sarti apartman is felkerül a választható szálláshelyek közé? Szeretnék foglalni ebben a hónapban, de még ez a dolog hátráltat a döntésemben. Üdvözlettel: NT
Grand Kata Dátum: 2014-01-01 12:04:36
Kocsis Krisztina írta ekkor: 2013-12-30 10:25:11
Szia Kata! Sziasztok Fórumozók! Érdeklődnék, hogy május végén milyen az idő Sartiban, alkalmas e a tenger fürdésre. Nyilván nem lehet pontosan meghatározni, hogy milyen lesz 2014 május végén, de Ti már hosszú évek óta oda jártok és biztos van némi tapasztalatotok ezzel kapcsolatban. Esetleg más fórumozó aki volt már ilyenkor Sartiban szívesen olvasnám a véleményét és tapasztalatát is! Köszönöm válaszod, válaszotokat! Mindenkinek Sikerekben Gazdag Boldog Új Évet Kívánok!
Kedves Krisztina! Általában 20-23 fokos a tenger májusban, de azért ne vedd kész pénznek, mert amint tapasztalhatod az idén még hó sem esett, így azt sem tudjuk mi várható isten igazából. Reméljük lesz nyár és nem akkor fog esni a hó smile smile Üdvözlettel Kata smile
Grand Kata Dátum: 2014-01-01 11:58:56
Kedves Vendégek és leendő Vendégek! Nagyon BOLDOG SIKEREKBEN, EGÉSZSÉGBEN GAZDAG BOLDOG ÚJ ESZTENDŐT kívánok smile smile smile smile kATA
Kocsis Krisztina Dátum: 2013-12-30 10:25:11
Szia Kata! Sziasztok Fórumozók! Érdeklődnék, hogy május végén milyen az idő Sartiban, alkalmas e a tenger fürdésre. Nyilván nem lehet pontosan meghatározni, hogy milyen lesz 2014 május végén, de Ti már hosszú évek óta oda jártok és biztos van némi tapasztalatotok ezzel kapcsolatban. Esetleg más fórumozó aki volt már ilyenkor Sartiban szívesen olvasnám a véleményét és tapasztalatát is! Köszönöm válaszod, válaszotokat! Mindenkinek Sikerekben Gazdag Boldog Új Évet Kívánok!