Szia Kata! Sziasztok Fórumozók! Érdeklődnék, hogy május végén milyen az idő Sartiban, alkalmas e a tenger fürdésre. Nyilván nem lehet pontosan meghatározni, hogy milyen lesz 2014 május végén, de Ti már hosszú évek óta oda jártok és biztos van némi tapasztalatotok ezzel kapcsolatban. Esetleg más fórumozó aki volt már ilyenkor Sartiban szívesen olvasnám a véleményét és tapasztalatát is! Köszönöm válaszod, válaszotokat!
Mindenkinek Sikerekben Gazdag Boldog Új Évet Kívánok!
Kedves Krisztina! Általában 20-23 fokos a tenger májusban, de azért ne vedd kész pénznek, mert amint tapasztalhatod az idén még hó sem esett, így azt sem tudjuk mi várható isten igazából. Reméljük lesz nyár és nem akkor fog esni a hó

Üdvözlettel Kata