(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Sartin
Fórum bejegyzései

Oláh Csilla Dátum: 2013-12-29 12:56:02
Dusinszki írta ekkor: 2013-12-24 18:25:02
Sziasztok! Ki is volt a Blue Sartiban az idegenvezető 2013 júliusában?
Szia! Én úgy tudom,hogy Palotai Viki.
Dusinszki Dátum: 2013-12-24 18:25:02
Sziasztok! Ki is volt a Blue Sartiban az idegenvezető 2013 júliusában?
Kovács Mihály Dátum: 2013-12-24 16:31:35
Sziasztok! Az "opcionálisan lefoglalt" mit jelent? (rózsaszín...) Ha valaki tudná és elmondaná megköszönném:)
Pintácsi Gyuláné Dátum: 2013-12-22 18:06:32
Szia Kata! Úgy látom ,hogy a Sarti Beachen lévő Maria és Irini apartmanokban csak 4 ágyas szobák vannak. Ketten mennénk a férjemmel, és ha egy mód van rá mindenképpen azon a környéken szeretnénk megint nyaralni. 2011-ben voltunk akkor a Sart Beach apartmanszállóban laktunk a Paros házban nagyon jól éreztük magunkat. Igaz ott is 4-ágyas szobát kaptunk. Az idén is így van ? Előre is köszönöm a válaszod !
Oláh Csilla Dátum: 2013-12-22 15:04:59
Szia Kata!Szeretném megkérdezni ,hogy a Blue Sarti apartmann rákerül-e a honlapra?,vagy érdemes másik szállást lefoglalni?Előre is Köszönöm válaszod!