Szia Kata! Úgy látom ,hogy a Sarti Beachen lévő Maria és Irini apartmanokban csak 4 ágyas szobák vannak. Ketten mennénk a férjemmel, és ha egy mód van rá mindenképpen azon a környéken szeretnénk megint nyaralni. 2011-ben voltunk akkor a Sart Beach apartmanszállóban laktunk a Paros házban nagyon jól éreztük magunkat. Igaz ott is 4-ágyas szobát kaptunk. Az idén is így van ? Előre is köszönöm a válaszod !