Kedves Kata! Szomorúan látom, hogy a Blue Sarti apartman nem szerepel már az oldalon. Érdeklődnék, hogy maradt olyan 4 fős apartmanjuk, amelynek van terasza és tengerre néz? Ez nálam alapkövetelmény - reggeli és esti beszélgetésekhez. Remélem ez csak átmeneti állapot és nem kell más irodához fordulnom, mert teljes mértékben meg voltam elégedve Önökkel.
Köszönöm: DT