(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Sartin
Fórum bejegyzései

Grand Kata Dátum: 2013-12-13 13:49:33
Kedves érdeklődő Vendégek! Még egy kis türelmet kérünk mindenkitől. Nem teljes a honlapon a bérelhető apartmanok listája, ugyanis jelenleg is folynak a tárgyalások a házak tulajdonosaival. Egy kis türelmet kérünk! Üdvözlettel: Kata smile smile smile
DT Dátum: 2013-12-11 08:38:05
Kedves Kata! Szomorúan látom, hogy a Blue Sarti apartman nem szerepel már az oldalon. Érdeklődnék, hogy maradt olyan 4 fős apartmanjuk, amelynek van terasza és tengerre néz? Ez nálam alapkövetelmény - reggeli és esti beszélgetésekhez. Remélem ez csak átmeneti állapot és nem kell más irodához fordulnom, mert teljes mértékben meg voltam elégedve Önökkel. Köszönöm: DT
Dátum: 2013-12-09 09:24:17
Szia Kata! A profizmusod, kedvességed emlékezetes marad számunkra. Oly annyira, hogy 2014-ben is tervezzük a nyaralást Sartin. A kagyló nevű apartmanban van 3 olyan szoba amely a tengerre néz? 3x2 fővel mennénk. köszi Zsolt
Gáll István Dátum: 2013-11-29 14:46:30
Φέτος περάσαμε Σάρτη, και πολλή διασκέδαση με τη γυναίκα μου. Σας ευχαριστώ, πάρα πολύ Kata. Καλώς ήρθατε mindenkinek.István και η Άντζελα smile
vörös csaba Dátum: 2013-11-28 17:32:46
Kedves Grand Tours!Meglepődve látom, hogy eltünt a két nagy szálláslehetőség/Acapulcó és a George / maradtak a kis "kulipintyók" és a jó messzelévők. Mi ennek az oka csak nem az hogy kevés jelentkező volt Sartira?