(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Sartin
Fórum bejegyzései

Grand Kata Dátum: 2013-11-13 12:06:34
Pálinkás Edina írta ekkor: 2013-11-08 16:52:26
Kedves Grand tours! Érdeklődnék hogy mikorra lesz meg a 2014-es árlistájuk és hogy mikortól lehet foglalni?! Válaszukat elöre is Köszönöm P. Edina
Kedves Edina! Tőled és minden kedves utazni vágyó leendő vendégünktől még egy kis türelmet kérünk. Jelenleg még a külföldi partnerekkel a jövő évi szerződések megkötése zajlik, ezután kerül sor a prospektus összeállítására, amit majd a nyomdai munkálatok követnek. A honlapunkon biztos, hamarabb szemügyre lehet majd venni a kínálatot erre azonban szerintem csak decemberre kerül sor. smile Üdvözlettel Kata smile
Grand Kata Dátum: 2013-11-13 12:01:17
Szabolcsi Pálné írta ekkor: 2013-11-07 14:56:25
Kedves GRANDKATA! Idén augusztus végétől először voltunk Sartin, a George II. apartmanban laktunk a férjemmel voltunk ketten. Nagyon jól éreztük magunkat, köszönhető ez Neked is. Az idegenvezetésed igen tartalmas, élvezetes volt. Igazi profi vagy. Köszönünk minden segítséget. Sartin nagyon szép tiszta a tenger, az apartman is nagyon tetszett. Jövőre is nagyon szeretnénk elmenni, remélem, hogy sikerül és bepótolhatjuk, hogy nem mentünk el az Athos-i kirándulásra, pedig be is fizettük. Reméljük, hogy jövőre is abban a tavernában kapunk vacsorát, ahol az idén, mert nagyon meg voltunk elégedve (Psziho-taverna), lehet, hogy helytelenül írtam. A játszótér mellett volt. Nagyon jó pihenést és jó egézséget kívánunk, bízva a jövő évi találkozásban, üdvözlettel Szabolcsi Pálné
Kedves Szabolcsi Pálné! Nagy örömmel tölt el, hogy kellemesen telt a nyaralásotok. A taverna Alexandros nevet viseli és a Vendégek hála nekik tényleg meg voltak elégedve a kiszolgálással és minőséggel. Én is kívánok jó egészséget, kellemes telet és boldogok leszünk, ha jövőre ismét találkozhatunk és persze az elmaradt kirándulást pótolni tudjuk! smile smile Üdvözlettel Kata smile
Pálinkás Edina Dátum: 2013-11-08 16:52:26
Kedves Grand tours! Érdeklődnék hogy mikorra lesz meg a 2014-es árlistájuk és hogy mikortól lehet foglalni?! Válaszukat elöre is Köszönöm P. Edina
Szabolcsi Pálné Dátum: 2013-11-07 14:56:25
Kedves GRANDKATA! Idén augusztus végétől először voltunk Sartin, a George II. apartmanban laktunk a férjemmel voltunk ketten. Nagyon jól éreztük magunkat, köszönhető ez Neked is. Az idegenvezetésed igen tartalmas, élvezetes volt. Igazi profi vagy. Köszönünk minden segítséget. Sartin nagyon szép tiszta a tenger, az apartman is nagyon tetszett. Jövőre is nagyon szeretnénk elmenni, remélem, hogy sikerül és bepótolhatjuk, hogy nem mentünk el az Athos-i kirándulásra, pedig be is fizettük. Reméljük, hogy jövőre is abban a tavernában kapunk vacsorát, ahol az idén, mert nagyon meg voltunk elégedve (Psziho-taverna), lehet, hogy helytelenül írtam. A játszótér mellett volt. Nagyon jó pihenést és jó egézséget kívánunk, bízva a jövő évi találkozásban, üdvözlettel Szabolcsi Pálné
Grand Kata Dátum: 2013-11-04 12:52:59
Szathmári Katalin írta ekkor: 2013-11-02 18:45:56
Kedves GRANDKATA! Jelenleg a honlapotokon nem látszik, hogy melyik épületekben milyen adottságú szobáitok vannak/lesznek. Kb. mikorra várható, hogy már látható legyen a kínálat a jövő évi tervezéshez? Válaszodat előre is köszönöm. Katalin
Kedves Katalin! Még egy kis türelmedet kérjük. Az irodában szorgos munka folyik, hogy mihamarabb teljes körű tájékoztatást tudjunk nyújtani a Vendégek jövő évi tervezgetéséhez! Üdvözlettel: Kata smile smile