Kedves GRANDKATA! Idén augusztus végétől először voltunk Sartin, a George II. apartmanban laktunk a férjemmel voltunk ketten. Nagyon jól éreztük magunkat, köszönhető ez Neked is. Az idegenvezetésed igen tartalmas, élvezetes volt. Igazi profi vagy. Köszönünk minden segítséget. Sartin nagyon szép tiszta a tenger, az apartman is nagyon tetszett.
Jövőre is nagyon szeretnénk elmenni, remélem, hogy sikerül és bepótolhatjuk, hogy nem mentünk el az Athos-i kirándulásra, pedig be is fizettük. Reméljük, hogy jövőre is abban a tavernában kapunk vacsorát, ahol az idén, mert nagyon meg voltunk elégedve (Psziho-taverna), lehet, hogy helytelenül írtam. A játszótér mellett volt.
Nagyon jó pihenést és jó egézséget kívánunk, bízva a jövő évi találkozásban, üdvözlettel Szabolcsi Pálné
Kedves Szabolcsi Pálné! Nagy örömmel tölt el, hogy kellemesen telt a nyaralásotok. A taverna Alexandros nevet viseli és a Vendégek hála nekik tényleg meg voltak elégedve a kiszolgálással és minőséggel. Én is kívánok jó egészséget, kellemes telet és boldogok leszünk, ha jövőre ismét találkozhatunk és persze az elmaradt kirándulást pótolni tudjuk!

Üdvözlettel Kata