Júniusban voltunk Sartin az unokánkkal! Csodálatos 8 napot töltöttünk el. Köszönhetően Neked is Kata. Balázzsal mai napig emlegetjük a nyaralást és a kirándulásokat és az élvezetes idegenvezetést. Pihend ki Magad,hogy újult erővel tud fogadni a vendégeket! Mégegyszer köszönet a gondoskodásodért.
Szeretettel üdvözlünk,jó egészséget kívánunk: Zsuzsi,György,Balázs.
Fogadd szeretettel a videót,amit a kirándulásokról készítettem: http://youtu.be/cW2y-eW1q2c
Kedves MINDHÁRMAN!

Köszönöm kedves szavaitokat és nagyon örülök, hogy jól éreztétek magatokat! Külön köszönet a válogatásért, amit nagy örömmel néztem végig és bizony a hosszú hideg téli napokon szívesen megismétlem majd. Nektek is kellemes telet, jó egészséget és jó munkát. Elő a "malacpersellyel" had gyűljön a pénzecske a jövő évre, hogy újra Vendégeink között üdvözölhessünk!

Én is szeretettel gondolok Rátok! Kata