(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Sartin
Fórum bejegyzései

Grand Kata Dátum: 2013-10-19 21:39:13
Pénzes Zsuzsanna írta ekkor: 2013-10-09 12:54:33
Kedves Kata! Nem tudom, hogy olvasod-e meg a Forumot? Szeretnem, ha tudnad, hogy mar a korabbi evekben is lenyugozott a szolgalatkeszseged, segiteni akarasod, turelmed, mindenre kiterjedo figyelmed. Ezt mind tulszarnyaltaltad a mostani utolso turnusban. Sok egyeb feladatod mellett, meg maradt energiad a szemelyes kereseink teljesitesere is. Igazi, verbeli, faradhatatlan idegenvezeto vagy. A zsigereidben van a segiteni akaras. A sok-sok eves tapasztalat es rengeteg targyi tudas birtokaban nagyon elvezetesse teszed a veled toltott idot, a fakultativ programokat. Remelem, hogy meg sok evig szamithatunk, arra a biztonsagra amit a Te jelenleted nyujt szamunkra a nyaralas alatt. Itt szeretnem megkoszonni Neked es GRAND-2 Gepkocsivezetoinek figyelmet, turelmet es gondoskodasat, amiben reszunk volt a nyaralas es az utazasok alatt. Kivanok jo egeszseget es jo pihenest! Penzes Zsuzsa
Kedves Zsuzsa! Miután hazaköltöztem és elrendeztem magam körül az ilyenkor szokásos tennivalókat, ismét beléptem a fórumba, hiszen ősszel és télen is lehet kérdése a kedves Vendégeknek, leendő Vendégeinknek. Így aztán figyelemmel kísérem a kérdéseket, észrevételeket, tapasztalatokat. Jól esnek kedves szavaid. Igyekszünk felhőtlenebbé és kellemesebbé tenni a nyaralásukat az utasoknak- kivéve az időjárás, amiben még mi sem tudunk jó szándék mellett sem megváltoztatni-. Szívemből örülök, hogy meg voltál elégedve, és jól érezted magad. Kívánom, hogy a tél jó egészségben teljen, hogy májusban újra találkozhassunk. Sok szeretettel és üdvözlettel Kata smile smile
Grand Kata Dátum: 2013-10-19 21:30:36
Kovács Dénes írta ekkor: 2013-10-05 22:35:24
Mi Szeptember 23-án indultunk Sartira, ahová 24-én meg is érkeztünk. Egyedüli negatívum az a határokon történő sok veszteglés, de erről csak az adott műszakban dolgozó határőr tehet és nem az utazási iroda. A kedvünket szerencsére nem tudta szegni ez a dolog sem. Az időjárás fantasztikus volt az elejétől a végéig. Az Alexandrionban szálltunk meg és a szállásra sem lehet egy szavunk sem. A nap jórészét persze a tengernél történő időzéssel, fürdéssel és búvárkodással tölti az ember, azután mászkálás a faluban és este visszakeveredni pihenni az apartmanba. Önellátást választottunk és egyáltalán nem bántuk meg, mert így legalább minden finomságot ki lehetett próbálni a tavernákban. Mi nem sok fakultatív programon vettünk részt, de amiken ott voltunk azok nagyon tetszettek. Salamon Kata segítőkészsége és végtelen türelme előtt le a kalappal. Olyan kérdésre amit "ha a kutya megenne, megveszne tőle" is normálisan válaszol és ha kell mindenkinek elmondja, akár többször is ugyanakkora nyugalommal. Nem beszél mellé, konkrét tényeket közöl és mindezt anekdotázva. Köszönünk szépen mindent Kata! Ha lehet és összejön, akkor jövőre biztosan megint felkeressük ezt a festői szépségű halászfalucskát. Reméljük Kata ott lesz! Egy kis észrevétel. Elolvasva a fórumon található pár hozzászólást, nehezen tudom elhinni azt amit pár emberke írt az idegenvezető kiabálásáról, közönyéről és flegmaságáról. Nem lehet, hogy a vendégek nem viselkedtek úgy, ahogy kellett volna? Attól, hogy valaki külföldön nyaral egy vagy két hétig, nem feltétlenül jelenti azt, hogy az illetőnek / illetőknek mindent lehet, bár ezt lehet csak én látom így. Nekem meredek volt olvasni a "diszkóban csak úgy belekötnek megverik" dolgot is. Diszkóba szórakozni jár az ember és nem balhézni, bár kinek mi a buli. Akárhányszor szórakoztam külföldön, ilyen velem nem fordult elő. Talán akkor történhet ha ordenáré / alpári módon viselkedik az ember másokkal. Még egy dolog. Az idegenvezető azokért az utasokért felel, akik egy-egy az iroda által szervezett fakultatív programon vesznek részt. Aki diszkóba megy és beverik a fejét azért az illetőért miért az idegenvezető felel? Természetesen akinek nem inge ne vegye magára. Mindenkinek minden jót!
Kedves Dénes! Örülök őszinte véleményednek és főleg annak, hogy jól éreztétek magatokat! Amennyiben az Égiek is úgy akarják, találkozunk 2014-ben remélhetőleg! Kellemes, egészségben bővelkedő telet kívánok! Üdvözlettel Kata smile smile smile
Rátkai Krisztina Dátum: 2013-10-10 10:14:57
Sziasztok!!! Idén nyáron kétszer is szerveztem zumbatábort Sartira. Mindkétszer a Blue Sartiban laktunk. Júniusban 150fővel, Augusztusban 53fővel érkeztünk! Nincs olyan nap, hogy ne gondolnánk a nyaralásokra, gőzerővel tervezzük a jövőévet! Szuperül telt minkét hetünk, sok programmal, ezúton szeretném megköszönni az idegenvezetőnknek Palotai Vikinek aki mindkét hétben nagyon szuperül ellátta a feladatát, nagyon sokat segítettet nekünk, és hozzá tett rengeteget ahhoz, hogy ilyen jól sikerültek a táborok.Igazán profi hozzá állással! Köszönjük Viki, nagyon megszerettünk és várunk haza egy igazi nagy SARTI AFTER PARTYRA ITTHON! smile
Pénzes Zsuzsanna Dátum: 2013-10-09 12:54:33
Kedves Kata! Nem tudom, hogy olvasod-e meg a Forumot? Szeretnem, ha tudnad, hogy mar a korabbi evekben is lenyugozott a szolgalatkeszseged, segiteni akarasod, turelmed, mindenre kiterjedo figyelmed. Ezt mind tulszarnyaltaltad a mostani utolso turnusban. Sok egyeb feladatod mellett, meg maradt energiad a szemelyes kereseink teljesitesere is. Igazi, verbeli, faradhatatlan idegenvezeto vagy. A zsigereidben van a segiteni akaras. A sok-sok eves tapasztalat es rengeteg targyi tudas birtokaban nagyon elvezetesse teszed a veled toltott idot, a fakultativ programokat. Remelem, hogy meg sok evig szamithatunk, arra a biztonsagra amit a Te jelenleted nyujt szamunkra a nyaralas alatt. Itt szeretnem megkoszonni Neked es GRAND-2 Gepkocsivezetoinek figyelmet, turelmet es gondoskodasat, amiben reszunk volt a nyaralas es az utazasok alatt. Kivanok jo egeszseget es jo pihenest! Penzes Zsuzsa
Horváth Tamásné Dátum: 2013-10-07 22:52:21
Himler Zoltán írta ekkor: 2013-09-22 12:15:09
Nyugi Tamás!!! Már 26-28 fokokat jeleznek!!!!Hétfőn mi is indulunk Sartira :-)
Szuper volt az idő :D