Szia Kata!
Köszi az infót. most akkor nagyon drukkolunk. A hangulatot hozzuk, tavaly is szuper volt :D
Tamás
Szia Tamás! Örülök, hogy ismét Vendégeink között üdvözölhetünk! A jó hangulat biztosan meghozza a jó időt is. Jó utat és várunk szeretettel Üdv.: Kata