(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Sartin
Fórum bejegyzései

Himler Zoltán Dátum: 2013-09-22 12:18:06
Üdv Kata! Érdeklődnék hogy Sartin hol,és mikor várjátok a buszt,azért mert mi kocsival megyünk,és hol lesz a találkozó kedden? Üdv!
Himler Zoltán Dátum: 2013-09-22 12:15:09
Nyugi Tamás!!! Már 26-28 fokokat jeleznek!!!!Hétfőn mi is indulunk Sartira :-)
Grand Kata Dátum: 2013-09-19 21:10:27
Szigeti Judit írta ekkor: 2013-09-19 20:43:25
Üzenem az Ostraco házban szeptember 09-től velem együtt nyaralóknak, hogy Zsuzsa szerdán este hazaérkezett az ajkai kórházba, csütörtökön délután szerencsésen túljutott a műtéten. Itt köszönöm meg mindenkinek az önzetlen segítségét!! Az e-mail címem: [email protected]. Katának és Alexandrának is köszönjük a segítségét. Judit
Nagyon örülünk, hogy Zsuzsa túl van a nehezén! Sokan szorítottunk érte! Mielőbbi gyógyulást kívánunk és sok szeretettel gondolunk Rá! smile smile smile Üdvözlettel Kata
Grand Kata Dátum: 2013-09-19 21:08:50
Horváth Tamásné írta ekkor: 2013-09-19 16:20:36
Szia Kata! Köszi az infót. most akkor nagyon drukkolunk. A hangulatot hozzuk, tavaly is szuper volt :D Tamás
Szia Tamás! Örülök, hogy ismét Vendégeink között üdvözölhetünk! A jó hangulat biztosan meghozza a jó időt is. Jó utat és várunk szeretettel Üdv.: Kata smile smile
Szigeti Judit Dátum: 2013-09-19 20:43:25
Üzenem az Ostraco házban szeptember 09-től velem együtt nyaralóknak, hogy Zsuzsa szerdán este hazaérkezett az ajkai kórházba, csütörtökön délután szerencsésen túljutott a műtéten. Itt köszönöm meg mindenkinek az önzetlen segítségét!! Az e-mail címem: [email protected]. Katának és Alexandrának is köszönjük a segítségét. Judit