Tegnap értünk haza a nyaralásról! Nagyon jól éreztük magunkat! A látvány tényleg gyönyörű és leírhatatlan volt! Csodálatos a kilátás a kápolnától az üdülőhelyre, két napon is felmentünk! Kata és Viktória is rendkívül segítőkészek voltak, látni hogy sok energiájuk nem marad másra! Szerintem mindent megtesznek, hogy jól érezzék a vendégek magukat! Az idő még most is tökéletes volt számunkra, ennél melegebb nem is kellene:P Így is néha már leszívott a nap:)
A felettünk lakó kedves pár Kata és Robi! örülnénk, ha tartanánk a kapcsolatot, hátha egyszer még együtt nyaralunk:D Ha gondoljátok facen megtaláltok minket, nekem sajna nem sikerült Titeket! Jó nyaralást és időt a még a készülődőknek! Katáéknak pedig kitartást a munkához! puszi
Kedves Ági! Köszönjük kedves szavaidat. Örömmel tölt el, hogy kellemesen telt a nyaralásotok és szeretettel várunk vissza Titeket! Üdvözlettel Kata