(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Sartin
Fórum bejegyzései

Horváth Tamásné Dátum: 2013-09-19 16:20:36
Grand Kata írta ekkor: 2013-09-18 11:34:22
Kedves Tamás a neten csak egy hétre előre látom az előrejelzést, úgy mint Te is. A levegő hőmérsékletére vonatkozóan mindig azt tapasztalom hogy sokkal magasabb a hőmérséklet mint ahogy azt előre jelzik. Jelenleg süt a nap, reggel 7-kor 20 fok volt nappal kellemes meleg 28 fok körül. Ez persze változhat, és én már csak az égiekben bízom smile smile Sajnos nem lehet előre jósolni. Bízom benne, hogy a következő héten is bőven jut majd a napsütésből. smile smile Üdv.: Kata
Szia Kata! Köszi az infót. most akkor nagyon drukkolunk. A hangulatot hozzuk, tavaly is szuper volt :D Tamás
Grand Kata Dátum: 2013-09-18 11:35:53
Klopp Gyula írta ekkor: 2013-09-17 14:40:40
Kedves Kata! Most jöttünk haza (15.-én) Tolóról, de tavaly olyan jól éreztük magunkat Veletek Sartin, hogy úgy gondoltuk (Toló ide vagy oda) idén is lemegyünk 10.01.- 08.-ig. A George II. 302-es apartmanba fogunk lakni. Már várjuk a találkozást, reméljük idén is olyan jó időnk lesz, mint tavaly októberben volt. Üdv: Magdi, Gyula
Sziasztok Magdi és Gyula! Nagyon örülök, hogy ismét vendégeink között üdvözölhetlek Titeket. Sok szeretettel várlak smile smile Üdv.: Kata
Grand Kata Dátum: 2013-09-18 11:34:22
Horváth Tamásné írta ekkor: 2013-09-16 15:51:43
Szia Kata! Jövő héten indulunk hozzátok Sartira. Az időjóslás nem nagyon bíztat bennünket. :( Az ottani időjósok mit harsognak a TV-ben? Van valami reményünk? Tavaly nagyon jól éreztük magunkat, csodás időnk volt októberben. Remélem csak rémhírek, amik a neten keringenek. 19 fokban nem a legjobb fürödni. Várom válaszod :D Tamás
Kedves Tamás a neten csak egy hétre előre látom az előrejelzést, úgy mint Te is. A levegő hőmérsékletére vonatkozóan mindig azt tapasztalom hogy sokkal magasabb a hőmérséklet mint ahogy azt előre jelzik. Jelenleg süt a nap, reggel 7-kor 20 fok volt nappal kellemes meleg 28 fok körül. Ez persze változhat, és én már csak az égiekben bízom smile smile Sajnos nem lehet előre jósolni. Bízom benne, hogy a következő héten is bőven jut majd a napsütésből. smile smile Üdv.: Kata
Klopp Gyula Dátum: 2013-09-17 14:40:40
Kedves Kata! Most jöttünk haza (15.-én) Tolóról, de tavaly olyan jól éreztük magunkat Veletek Sartin, hogy úgy gondoltuk (Toló ide vagy oda) idén is lemegyünk 10.01.- 08.-ig. A George II. 302-es apartmanba fogunk lakni. Már várjuk a találkozást, reméljük idén is olyan jó időnk lesz, mint tavaly októberben volt. Üdv: Magdi, Gyula
Horváth Tamásné Dátum: 2013-09-16 15:51:43
Szia Kata! Jövő héten indulunk hozzátok Sartira. Az időjóslás nem nagyon bíztat bennünket. :( Az ottani időjósok mit harsognak a TV-ben? Van valami reményünk? Tavaly nagyon jól éreztük magunkat, csodás időnk volt októberben. Remélem csak rémhírek, amik a neten keringenek. 19 fokban nem a legjobb fürödni. Várom válaszod :D Tamás