Szia! én előző héten voltam és egyikkel sem találkoztam még a sziklás résznél sem :) jó nyaralást :)
Mi ugyan a sziklás résznél nem voltunk, de középtájt és sarti beachen nem volt! Szintén múltheti tapasztalat:D
Zámbó Szabolcs Dátum: 2013-09-12 16:10:49
Bergován Tamásné (Ági) írta ekkor: 2013-09-12 11:44:05
Sziasztok! Érdeklődni szeretnék, azoktól akik már voltak Sartin, hogy a strandon előfordul-e medúza, tengeri sün?
Szia! én előző héten voltam és egyikkel sem találkoztam még a sziklás résznél sem :) jó nyaralást :)
Varga Zoltán Dátum: 2013-09-12 13:34:14
Kedves KATA!
Affelől érdeklődnék hogy milyen lehetőségek vannak lejutni a narancspartra. Voltunk már korábban 2szer a fakultatív programmal, de most szeretnénk több időt ott tölteni.
Van esetleg valamilyen helyi busz ami kitesz ott?
Előre is köszönöm válaszod!
Bergován Tamásné (Ági) Dátum: 2013-09-12 11:44:05
Sziasztok! Érdeklődni szeretnék, azoktól akik már voltak Sartin, hogy a strandon előfordul-e medúza, tengeri sün?
Grand Kata Dátum: 2013-09-09 16:04:04
Himler Zoltán írta ekkor: 2013-09-09 13:16:02
Érdeklődnék hogy Sartin,vagy a környéken van-e jet ski bérlésre lehetőség?Én 2006-ban voltam utoljára,akkor nem volt.
Kedves Zoltán! Sajnos most sincs rá lehetőség sajnálom. Amúgy itt már úgymond "vége van a nyárnak" lassan a bizisport telepek is bezárnak Az idő azonban még ragyogó és bízunk benne, hogy így is marad Üdv.: Kata