"Autóbuszainkon nem szállítható zsugorfóliás, rekeszes, valamint dobozos innivaló, (még a táskában sem) mivel ezek jelentősen elveszik a helyet a többi poggyásztól. A csomagokat, kérjük, jól látható helyen névvel, címmel, telefonszámmal ellátni szíveskedjenek."
Kérdésem: a hűtőtáskába mit szabad vinni? Nem mindegy, hogy élelmiszert, vagy (vizet is) teszünk bele?