Sziasztok!
Aug 5.-én indulunk a párommal busszal Zakinthos-ra az Ibéria apartmanba. Jön valaki ebben az időben busszal? Néhány jó tanács esetleg az utazáshoz ?
Kedves Dávid! Mi aug. 5-én indulunk Kefalóniára. Általában egy busz megy a kikötőig mindkét szigetre. Itt találod az élménybeszámolóm a tavalyi Zante utunkról: http://zante.gportal.hu/gindex.php?pg=32971971&nid=5645418 Már csak egy hét!!! Üdv.