(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Zakynthoson
Fórum bejegyzései

Kata Dátum: 2011-07-28 14:18:54
írta ekkor: 2011-07-27 23:08:17
Sziasztok! Aug 5.-én indulunk a párommal busszal Zakinthos-ra az Ibéria apartmanba. Jön valaki ebben az időben busszal? Néhány jó tanács esetleg az utazáshoz ?
Kedves Dávid! Mi aug. 5-én indulunk Kefalóniára. Általában egy busz megy a kikötőig mindkét szigetre. Itt találod az élménybeszámolóm a tavalyi Zante utunkról: http://zante.gportal.hu/gindex.php?pg=32971971&nid=5645418 Már csak egy hét!!! Üdv.
Dátum: 2011-07-27 23:08:17
Sziasztok! Aug 5.-én indulunk a párommal busszal Zakinthos-ra az Ibéria apartmanba. Jön valaki ebben az időben busszal? Néhány jó tanács esetleg az utazáshoz ?
Viki Dátum: 2011-07-27 12:04:28
Szuper!Köszönöm szépen!
Szilagyi Szabolcs Dátum: 2011-07-27 11:38:08
Ott a szigeten semmit se lehet eszre venni belole. De.szerintem sehol se,mert ok nyaron ebbol elnek.szoval csak nyugi,semmi problema nem lesz. Nekunk is ez volt idaig a leges legjobb nyarunk. Es tervek szerint jovore is ide megyunk csak hosszabb idore.
Viki Dátum: 2011-07-27 11:32:13
Köszönöm szépen a segítséget! Megnyugtató volt! smile De akkor nem jelent semmiféle problémát a görög válság, igaz?