Kedves Fórumozók! Segítséget szeretnék kérni azoktól akik a napokban jöttek haza Zakynthosról. Azt szeretném tudni, hogy a válság és a görög problémák mennyire érezhetőek az árakban, az utazásban, stb. Továbbá véleményeket várok a fakultatív programokról, melyik az amelyik szerintetek kihagyhatatlan és melyik az amelyik esetleg felesleges vagy feledhető. Köszönöm szépen a segítséget
Spiros kapitányt én is nagyon ajánlom. Tsiliviből indul a kis hajója. Remek hangulatot tud csinálni.