(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Zakynthoson
Fórum bejegyzései

Dátum: 2011-07-26 21:20:43
Bán Bernadett írta ekkor: 2011-07-26 13:06:40
Kedves Manka! Az útlevélnek igényléstől számított 30 napon belül meg KELL érkeznie. Ha esetleg pestiek vagytok, érdemes bemenni a XIII. kerületi Visegrádi utcába (asszem 110. a házszám), a Központi Okmányirodába. Nekem 3 nap alatt megvolt, nem fizettem érte sürgősségit. Talán a helyi okmányirodában is megkérdezném, hogy tudnak-e vmit róla, mert lehet, hogy postán van már. Autóval nem indulnék el útlevél nélkül, bele köthetnek pláne a szerbek.
Kedves Bernadett! Köszönöm a választ,közben az útlevél megérkezett!! Manka
Bán Bernadett Dátum: 2011-07-26 13:06:40
írta ekkor: 2011-07-21 21:26:49
Kedves Fórumozók! 08.05.-én indulnánk autóval erre csodálatos szigetre,de a páromnak még nem jött meg az útlevele! Azt olvastam hogy személyi igazolvánnyal is ki lehet utazni! Az kérdezném hogy ez vonatkozik az egyénileg utazókra is ?! Kérlek benneteket hogy ha van erről infótok,osszátok meg velünk is! Köszönöm! Aki már ott van annak nagyon jó nyaralást! Aki pedig majd most fog menni annak kitartás!!!!! Manka
Kedves Manka! Az útlevélnek igényléstől számított 30 napon belül meg KELL érkeznie. Ha esetleg pestiek vagytok, érdemes bemenni a XIII. kerületi Visegrádi utcába (asszem 110. a házszám), a Központi Okmányirodába. Nekem 3 nap alatt megvolt, nem fizettem érte sürgősségit. Talán a helyi okmányirodában is megkérdezném, hogy tudnak-e vmit róla, mert lehet, hogy postán van már. Autóval nem indulnék el útlevél nélkül, bele köthetnek pláne a szerbek.
Mó Dátum: 2011-07-26 12:17:11
Grand Zakynthos írta ekkor: 2011-07-25 12:22:58
Kedves Móni! Az idén sajnos még érdeklődés hiánya miatt nem tudtuk elindítani a kefalóniai szigettúránkat :( De van megoldás, ugyanis le tudjuk szervezni, hogy másik magyar irodával, magyar idegenvezetéssel el tudjatok menni. Többen részt vettek már így a kiránduláson és jól érezték magukat :) Ha ez mégsem jönne össze, akkor angol csoporttal is el lehet menni. Tehát ha majd itt lesztek, leszervezzük, hogy átjussatok a másik szigetre :) Üdv. Vivien
Rendben! köszi
Mrs.Caretta Dátum: 2011-07-25 23:09:13
lichtenstein magdolna írta ekkor: 2011-07-25 14:27:06
Sziasztok! Aug. 12.-én megyünk zakhynthos-ra . Az anna apartmanba leszünk. Tud valaki infót küldeni az apartmanról és arról, hogy 5 éves gyerkőccel milyen programokra érdemes elmenni? Előre is köszi.
A hozzászólást töröltük, mert reklámot tartalmazott.
Szajkó Viktória Dátum: 2011-07-25 19:19:04
Kata írta ekkor: 2011-07-24 19:46:46
Kedves Viki! Mi is aug. 5-én indulunk Kefalóniára, valószínű, hogy egy buszon fogunk utazni. Tavaly júliusban voltunk Zaky-n, Itt küldöm, ahol el tudod olvasni az élménybeszámolómat: http://zante.gportal.hu/gindex.php?pg=32971971&nid=5645418 A többit a buszon megbeszéljük. Üdv.
Szia Kata!Nagyon szépen köszönöm a linket,elolvastam és tetszik amit leírtál,remélem nekünk is ilyen jól fog telni a nyaralás:)És ahogy írtad,majd a buszon folytatjuk az eszmecserét:) Üdv:Viky