Kedves Fórumozók!
08.05.-én indulnánk autóval erre csodálatos szigetre,de a páromnak még nem jött meg az útlevele! Azt olvastam hogy személyi igazolvánnyal is ki lehet utazni! Az kérdezném hogy ez vonatkozik az egyénileg utazókra is ?! Kérlek benneteket hogy ha van erről infótok,osszátok meg velünk is! Köszönöm! Aki már ott van annak nagyon jó nyaralást! Aki pedig majd most fog menni annak kitartás!!!!!
Manka
Kedves Manka! Az útlevélnek igényléstől számított 30 napon belül meg KELL érkeznie. Ha esetleg pestiek vagytok, érdemes bemenni a XIII. kerületi Visegrádi utcába (asszem 110. a házszám), a Központi Okmányirodába. Nekem 3 nap alatt megvolt, nem fizettem érte sürgősségit. Talán a helyi okmányirodában is megkérdezném, hogy tudnak-e vmit róla, mert lehet, hogy postán van már. Autóval nem indulnék el útlevél nélkül, bele köthetnek pláne a szerbek.