(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Zakynthoson
Fórum bejegyzései

Rácz Árpád Dátum: 2011-06-19 14:46:47
Kaló Krisztina írta ekkor: 2011-06-19 08:03:12
Kedves Timi! Az Ibéria apartmanjai természetesen egymástól el vannak választva, maxátmászni lehet raja átmenni biztos nem smile .
Kedves Kriszta! Nagyon köszönöm a gyors választ! Ha nem terhellek nagyon csak még egy kérdés: Konkrétan az emeleti részről lenne szó. Biztos, hogy azok is el vannak választva egymástól? Az alsó szint teljesen elszeparált, az látszik, de az emelet... Még egyszer köszönöm! Szia! Timi
Dátum: 2011-06-19 13:29:35
Cseresznye Renáta írta ekkor: 2011-06-19 11:15:10
Én is sokat gondolkoztam ezen az útlevél kérdésen,de arra jutottam,hogy azért csak nem a szomszédba utazom,illetve mi van ha pont az utazás napján hoznak egy olyan döntést,hogy akkor mától nem fogadjuk el a személyi igazolványt! Meg hát ugye a szerbek nem arról híresek,hogy hu de rugalmasak lennének! Nem hiányzik,hogy leszállítsanak,vagy miattam ne engedjék tovább a buszt, vagy órákig "vámoljanak!" Szóval a nyugodtabb utazás érdekében rászánom azt az összeget és csináltatok útlevelet!
Kedves Rencsi! Nálunk is téma volt ez, de én ilyen miatt nem aggódtam. Valószínűleg, nem úgy fogják megszüntetni,hogy reggel összeülnek és már aznaptól smile Bizonyos időt hagyni szoktak általában, hiszen aki kinnt van épp, az nehogy ne tudjon hazamenni. A szerbek sem olyanok a magyarokkal a határon mint gondolnád! Őrségváltást jó elkerülni - nem sietik el - , de nincs velük amúgy baj. Sőt nekünk odafelé magyar szerben visszafelé csak macedón szerben kérték az okmányokat a másik oldalakon nem... Ők sem azért vannak ott hogy szétszedjék a buszt smile Ráadásul nem is tudom miért beszél mindenki arról hogy megszűnne, hiszen semmi előjele sincs,és gondolom az EU-val szemben evezni sem szeretnének. Ők is emberek smile Aggódni lehet, de amíg nem történik olyan esemény, addig felesleges. Túl sokat aggódnak a magyarok smile Amúgy Maramarason voltunk, de lehet jövőre zakyntos lesz valaki tud kb viszonyítani, hogy a szigetek mennyivel drágábbak? Előre is köszönöm.
Cseresznye Renáta Dátum: 2011-06-19 11:15:10
Én is sokat gondolkoztam ezen az útlevél kérdésen,de arra jutottam,hogy azért csak nem a szomszédba utazom,illetve mi van ha pont az utazás napján hoznak egy olyan döntést,hogy akkor mától nem fogadjuk el a személyi igazolványt! Meg hát ugye a szerbek nem arról híresek,hogy hu de rugalmasak lennének! Nem hiányzik,hogy leszállítsanak,vagy miattam ne engedjék tovább a buszt, vagy órákig "vámoljanak!" Szóval a nyugodtabb utazás érdekében rászánom azt az összeget és csináltatok útlevelet!
Kaló Krisztina Dátum: 2011-06-19 08:03:12
Rácz Árpád írta ekkor: 2011-06-18 19:37:37
Sziasztok! Azokhoz lenne kérdésem, akik már voltak az Ibéria apartmanban: Igaz, hogy az emeleten az erkélyek nincsenek egymástól /szobáktól/ elválasztva? Mert a képeken amit találtam, olyan, mintha egybefüggő "folyosó" lenne... Azért kérdezem, mert ez minket zavarna... Előre is köszönök minden segítséget! Timi
Kedves Timi! Az Ibéria apartmanjai természetesen egymástól el vannak választva, maxátmászni lehet raja átmenni biztos nem smile .
Rácz Árpád Dátum: 2011-06-18 19:37:37
Sziasztok! Azokhoz lenne kérdésem, akik már voltak az Ibéria apartmanban: Igaz, hogy az emeleten az erkélyek nincsenek egymástól /szobáktól/ elválasztva? Mert a képeken amit találtam, olyan, mintha egybefüggő "folyosó" lenne... Azért kérdezem, mert ez minket zavarna... Előre is köszönök minden segítséget! Timi