Szia
Mint írtam,mi útlevéllel mentünk,mert Makedónia útlevél köteles ország és Szerbiában is kell.
http://www.lagrotta.hu/index.php?page=country&id=6&nopic=1
Itt a tuti infó.
Mrs.Caretta! Amennyiben a Külügyminisztérium által lehet személyigazolvánnyal utazni, csak ajánlott az útlevél - gondolom kezdetleges zavarok miatt -,akkor már alapból ellentétes azon az oldalon leírt szöveg! Tehát a lényeg: Hivatalosan ELÉG A SZEMÉLYI IGAZOLVÁNY Szerbia-Macedónia útirányon át Görögországba. Az imént említett macedón közlönyt el tudom küldeni.