(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Zakynthoson
Fórum bejegyzései

Leányfalvi Zsoltné Dátum: 2011-06-16 15:40:25
Sziasztok! Családommal csodás napokat töltöttünk két éve Zakynthoson, akkor útlevéllel mentünk. Idén is Görögország az úticél. Gyermekemnek természtesen van útlevele, de férjemnek és nekem nincs, mert több helyről azt az információt kaptam, hogy elég a személyi, és semmi probléma a határokon. Kérlek benneteket, , aki tud, segítsen! Most kell útlevél vagy nem? Leányfalvi Zsoltné
kaliber Dátum: 2011-06-16 15:04:13
Karasz Csaba írta ekkor: 2011-06-16 11:27:47
Georgina apartman: 37.710956,20.855296 /googlemap/
köszi az infót
Balogh Ildikó Dátum: 2011-06-16 14:57:37
Mrs.Caretta írta ekkor: 2011-06-16 11:31:29
Szia Mi másfél hete jöttünk haza és útlevéllel voltunk. Nem hiszem,hogy elfogadják a személyigazolványt Makedóniában,mindenkinél útlevelet láttam. Az interneten is azt írja,hogy útlevél köteles az ország.
Szia!Köszi szépen az infót:)
Aysa Dátum: 2011-06-16 11:39:14
Sziasztok! Mi holnap már elindulunk a sziget felé smile Köszi, a sok hasznos infot! Jön valaki szintén holnap??? Anikó
Mrs.Caretta Dátum: 2011-06-16 11:31:29
Balogh Ildikó írta ekkor: 2011-06-16 10:32:45
Sziasztok!Érdeklődnék azoktól,akik már visszajöttek Zakynthosról,hogy szükséges-e az útlevél?Megnéztük a külügyminisztérium honlapján,ott úgy írják,h Macedóniában is elfogadják a személyi igazolványt,de egyes esetekben ragaszkodnak az útlevélhez...:S Azért kérdezem,mert egy 20fős csapattal megyünk,és a felének nincs útlevele,nem szeretnénk galibát okozni!Köszi előre is!:)
Szia Mi másfél hete jöttünk haza és útlevéllel voltunk. Nem hiszem,hogy elfogadják a személyigazolványt Makedóniában,mindenkinél útlevelet láttam. Az interneten is azt írja,hogy útlevél köteles az ország.