Sziasztok!Érdeklődnék azoktól,akik már visszajöttek Zakynthosról,hogy szükséges-e az útlevél?Megnéztük a külügyminisztérium honlapján,ott úgy írják,h Macedóniában is elfogadják a személyi igazolványt,de egyes esetekben ragaszkodnak az útlevélhez...:S
Azért kérdezem,mert egy 20fős csapattal megyünk,és a felének nincs útlevele,nem szeretnénk galibát okozni!Köszi előre is!:)
Szia
Mi másfél hete jöttünk haza és útlevéllel voltunk. Nem hiszem,hogy elfogadják a személyigazolványt Makedóniában,mindenkinél útlevelet láttam. Az interneten is azt írja,hogy útlevél köteles az ország.