Sziasztok!Érdeklődnék azoktól,akik már visszajöttek Zakynthosról,hogy szükséges-e az útlevél?Megnéztük a külügyminisztérium honlapján,ott úgy írják,h Macedóniában is elfogadják a személyi igazolványt,de egyes esetekben ragaszkodnak az útlevélhez...:S
Azért kérdezem,mert egy 20fős csapattal megyünk,és a felének nincs útlevele,nem szeretnénk galibát okozni!Köszi előre is!:)
Kedves Ildikó! Mi május végétől voltunk június 7-ig Marmarason és személyigazolvánnyal. Többen voltak személyivel nem csak mi! A határon - nekünk - semmi probléma nem volt, sőt a macedón határokon mindig folyamatos áthaladás jellemezte, ellentétben a szerbekkel mindkét irányban és a magyarokkal visszafelé... Nekem megvan a macedón közlöny 2423-as határozata ami ide illik macedón-magyar kettős szöveggel. Ha gondolod elküldöm neked. Üdv Peti