(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Zakynthoson
Fórum bejegyzései

Karasz Csaba Dátum: 2011-06-16 11:27:47
kaliber írta ekkor: 2011-06-16 09:26:49
Sziasztok! Valaki meg tudná adni a Georgina apartman gps koordinátáit vagy google (műholdas) térképen megjelölné az apartman helyét így könnyebb lenne megtalálni Agios Sostisban. Ami térkép fennt van itt az nem igazán használható.
Georgina apartman: 37.710956,20.855296 /googlemap/
Balogh Ildikó Dátum: 2011-06-16 10:32:45
Sziasztok!Érdeklődnék azoktól,akik már visszajöttek Zakynthosról,hogy szükséges-e az útlevél?Megnéztük a külügyminisztérium honlapján,ott úgy írják,h Macedóniában is elfogadják a személyi igazolványt,de egyes esetekben ragaszkodnak az útlevélhez...:S Azért kérdezem,mert egy 20fős csapattal megyünk,és a felének nincs útlevele,nem szeretnénk galibát okozni!Köszi előre is!:)
kaliber Dátum: 2011-06-16 09:26:49
Sziasztok! Valaki meg tudná adni a Georgina apartman gps koordinátáit vagy google (műholdas) térképen megjelölné az apartman helyét így könnyebb lenne megtalálni Agios Sostisban. Ami térkép fennt van itt az nem igazán használható.
Krajcsir István Dátum: 2011-06-14 21:35:58
Kedves Vivien! Ismét hozzád fordulok segítségért.. Most éppen Keri-n agyalok.. Mármint azon, hogyan is lehet oda eljutni? Azokhoz a szép sziklákhoz?:) Helyi busszal persze.. A nagy zászló is arrafelé van ha jól tudom.. Ha azt megtalálom akkor jó felé megyek?:) Eltévedés esetén küldök majd füstjeleket.. Nah jó komolyan..:) Tényleg érdekelne ez a dolog... Max ha kint leszek majd megmutatod merre felé kell menni..:) Legalábbis gondolom én! Előre is köszi a segítséget! Üdv: István
Nagy Katalin Dátum: 2011-06-14 18:37:27
Kedves Vivien.Szeptember végére terveznénk a párommal az utat Zakynthosra ha minden jól megy.Szeretném kérdezni,h lehetséges az,h az idő miatt elmarad a Navaggio út?Minket elsősorban ez érdekelne.Szeptemberben kellemes a víz hőmérséklete?Van még élet az utcákon?Előre is köszönöm válaszod.Kata