Kedves Vivien!
Augusztus végén készülünk a Georgina apartmanba,de nem tudom eldönteni hogy félpanziót kérjünk-e.Mettől meddig van reggeli és vacsora?Milyen az étterem?Jól főznek?Milyenek a reggelik van választék reggel?Ha fakultatív programra megyünk vissza érünk vacsorára?
Infót előre is köszönöm.
Kedves Klaudia! A félpanziós ellátással általában meg vannak elégedve a vendégeink, ahogy ezt Kata is megerősítette. Reggelizni 8 órától, vacsorázni 19 órától lehet egészen addig, ameddig az étterem nyitva van. A félpanziós menüt az ellátás fül alatt megtalálod. A reggeli kontinentális, ami elvileg pirítós, vaj, jam, narancslé, kávé vagy tea. De ehhez minden nap adnak valami mást is, hogy ne legyen olyan egyhangú a reggeli, pl. felvágottat, sajtot, tojást, vagy péksüteményt. Ha a reggeli nem szimpatikus, lehetőség van csak vacsorát kérni. Ha kirándulni mentek, akkor lehet korai reggelit, vagy csomagot kérni, étteremzárásig pedig biztosan hazaértek majd. A tulajdonos teljesen rugalmas, pl. ha görög estre mentek, akkor az aznapi vacsorát el lehet fogyasztani valamelyik nap ebédre is. Üdv. Vivien