Kedves Vivien! Én a 7 éves lányommal augusztusban foglaltam egy apartmant a Georginában a 104-t. Most olvastam, hogy az alagsori szobák penészesek és dohosak, a fenti szobákkal nincs gond és oda kéredszkedtek fel lentről. Igazából nem szeretnék a gyerekkel egy hetet büdösben eltölteni, úgy tudom Te ott laksz, gondolom tudsz erről valamit?
Kedves Zsuzsanna! Most még valóban nedvesek a falak, ezért ha nem szellőztetnek kellőképpen, állott szag lehet az apartmanokban. De ez nem csak a Georginára és nem csak a lenti szobákra, hanem mindenhol, magasabban lévő szobákban, sőt a görögök saját házaikban is előfordul. Ennek oka, hogy most még nagyon magas a páratartalom (reggelente 90-100%!!!), és a téli nagy esőzések és a folyamatos magas pára miatt nem tudnak kiszáradni az épületek. Ahogy melegszik az idő, ez meg fog változni és azok a lenti szobák lesznek a legkedveltebbek, főleg augusztusban, amikor általában kánikula van, a lenti szobák viszont kellemesen hűvösek maradnak. Vivien