Kedves Vivien! Én a 7 éves lányommal augusztusban foglaltam egy apartmant a Georginában a 104-t. Most olvastam, hogy az alagsori szobák penészesek és dohosak, a fenti szobákkal nincs gond és oda kéredszkedtek fel lentről. Igazából nem szeretnék a gyerekkel egy hetet büdösben eltölteni, úgy tudom Te ott laksz, gondolom tudsz erről valamit?