(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Zakynthoson
Fórum bejegyzései

Szklenár Zsuzsanna Dátum: 2011-05-29 23:52:45
Kedves Vivien! Én a 7 éves lányommal augusztusban foglaltam egy apartmant a Georginában a 104-t. Most olvastam, hogy az alagsori szobák penészesek és dohosak, a fenti szobákkal nincs gond és oda kéredszkedtek fel lentről. Igazából nem szeretnék a gyerekkel egy hetet büdösben eltölteni, úgy tudom Te ott laksz, gondolom tudsz erről valamit?
Cseresznye Renáta Dátum: 2011-05-29 15:55:04
Azt szeretném megtudni,hogy a Villa Mária apartmanban adna-e törölközőt?Illetve,hogy útlevél szükséges-e vagy elég a személyi igazolvány az utazáshoz?Ja,és a napágyakért kell-e fizetni vagy elég ott fogyasztani valamit?
Bukovics László Dátum: 2011-05-28 19:56:37
Jövő héten utazunk Zakinthosra. Érdeklődni szeretnék arról, hogy lehet-e autót bérelni és mennyiért 2-3 napra. Köszönöm!
Grand Zakynthos Dátum: 2011-05-27 15:58:06
Neckov Laura írta ekkor: 2011-05-27 13:56:00
Kedves Vivi !Köszönöm a választ . Tudsz adni nekem akkor egy telefonos elérhetőséget,hogy megbeszéljük az útvonalat?Köszi
A telefonszámom: 0030/6909098022, egyébként majd a részvételi jegyeteken is ez a szám szerepel. Jó utat! Vivien
Neckov Laura Dátum: 2011-05-27 13:56:00
Kedves Vivi !Köszönöm a választ . Tudsz adni nekem akkor egy telefonos elérhetőséget,hogy megbeszéljük az útvonalat?Köszi