Sziasztok!
Tud valaki arról valamit, hogy buszos utazás esetén külön poggyászdíjat számolnak fel: 7000Ft/fő? Ez vajon igaz, vagy csak bizonyos mennyiségű vagy méretű poggyász után van?
Szia Petra! A Grand Toursnál nincs ilyen külön poggyászdíj, de például a gyerekeink most mentek sítáborba, ott valóban kértek a plussz csomagokért 7000 Ft-ot.Nálunk csak annyi a kérés, hogy személyenként ne legyen több egy bőröndnél/utazótáskánál, és egy db buszra felvihető kézi poggyásznál. Ha ennél több csomagja van valakinek és tele van a csomagtér, akkor megtagadhatjuk a plussz csomagok szállítását. A hűtőtáska ezeken felül jöhet, és persze még egy napernyő is felfér díjtalanul.Zsugoros innivalókat szintén nem engedünk a buszra feltenni,csak azt az 1-2 üveg folyadékot, amit szintén felviszünk a buszra.