(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Zakynthoson
Fórum bejegyzései

Orsolya Dátum: 2011-02-05 20:55:26
Köszönök minden infot!Juliusban megyünk smile Már elrendesztünk mindent:)Zakynthos a nyerő smile Alig várom!!
Grand Éva Dátum: 2011-02-02 16:21:57
Vida Petra írta ekkor: 2011-02-02 10:39:24
Sziasztok! Tud valaki arról valamit, hogy buszos utazás esetén külön poggyászdíjat számolnak fel: 7000Ft/fő? Ez vajon igaz, vagy csak bizonyos mennyiségű vagy méretű poggyász után van?
Szia Petra! A Grand Toursnál nincs ilyen külön poggyászdíj, de például a gyerekeink most mentek sítáborba, ott valóban kértek a plussz csomagokért 7000 Ft-ot.Nálunk csak annyi a kérés, hogy személyenként ne legyen több egy bőröndnél/utazótáskánál, és egy db buszra felvihető kézi poggyásznál. Ha ennél több csomagja van valakinek és tele van a csomagtér, akkor megtagadhatjuk a plussz csomagok szállítását. A hűtőtáska ezeken felül jöhet, és persze még egy napernyő is felfér díjtalanul.Zsugoros innivalókat szintén nem engedünk a buszra feltenni,csak azt az 1-2 üveg folyadékot, amit szintén felviszünk a buszra.
Vida Petra Dátum: 2011-02-02 10:39:24
Sziasztok! Tud valaki arról valamit, hogy buszos utazás esetén külön poggyászdíjat számolnak fel: 7000Ft/fő? Ez vajon igaz, vagy csak bizonyos mennyiségű vagy méretű poggyász után van?
kaliber Dátum: 2011-02-01 19:22:51
Grand Éva írta ekkor: 2011-02-01 16:09:39
Szia!Mindenképpen Ioiannina felé kell menni, ott van az elágazás Patra felé .Ez a legjobb útvonal.
Köszönöm, akkor arra tervezem az útvonalat.
Grand Éva Dátum: 2011-02-01 16:15:22
Grand Éva írta ekkor: 2011-02-01 16:11:57
Kedves Orsolya!Ha eldöntöttétek, hogy mikor és hová akartok utazni,és persze megvan rá a pénzetek, akkor ne halogassátok sokáig a jelentkezést, mert elfogyhatnak a jó helyek. Jelentkezéskor 40%-ot kell fizetni.Ha előfoglalási kedvezményt szeretnétek, akkor a teljes összeget ki kell fizetni.Februárban 9%, januárban 8% a kedvezmény.
Bocsi,elírtam,a 8 % márciusra vonatkozik.