(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Zakynthoson
Fórum bejegyzései

Grand Éva Dátum: 2011-02-01 16:11:57
Orsolya írta ekkor: 2011-01-31 21:07:32
Juliusban szeretnénk Zakynthosra menni a párommal!És az lenne a kérdésem hogy meddig kell fizetni ha partner irodobában szeretnék fizetni,van elő foglalás,ha igen hány %-ék,vagy egybe lehet csak fizetni?
Kedves Orsolya!Ha eldöntöttétek, hogy mikor és hová akartok utazni,és persze megvan rá a pénzetek, akkor ne halogassátok sokáig a jelentkezést, mert elfogyhatnak a jó helyek. Jelentkezéskor 40%-ot kell fizetni.Ha előfoglalási kedvezményt szeretnétek, akkor a teljes összeget ki kell fizetni.Februárban 9%, januárban 8% a kedvezmény.
Grand Éva Dátum: 2011-02-01 16:09:39
kaliber írta ekkor: 2011-02-01 00:06:49
Szia! Ha már voltál Zakynthoson -mert mi júl. közepén megyünk autóval- a görög részen melyik útvonalat érdemes preferálni a Kateríni felé (E75) vezető utat vagy a Ioanninna (E90) felé, gondolok itt arra, hogy melyik részen van kevesebb hegyi szakasz, több autópálya, Igo8 a legújabb térképekkel az utóbbit tervezi. Voltunk párszor autóval, Sartin és tavaly Korfun ezeket az útvonalakat ismerem. Köszönöm.
Szia!Mindenképpen Ioiannina felé kell menni, ott van az elágazás Patra felé .Ez a legjobb útvonal.
kaliber Dátum: 2011-02-01 00:06:49
Kápolnási Tamás írta ekkor: 2011-01-31 16:28:19
Ha valaki autóval jönne Görögbe és nem ismeri az utat,szívesen segítek kifelé.Május 26.-án indulok Pestmegyéből
Szia! Ha már voltál Zakynthoson -mert mi júl. közepén megyünk autóval- a görög részen melyik útvonalat érdemes preferálni a Kateríni felé (E75) vezető utat vagy a Ioanninna (E90) felé, gondolok itt arra, hogy melyik részen van kevesebb hegyi szakasz, több autópálya, Igo8 a legújabb térképekkel az utóbbit tervezi. Voltunk párszor autóval, Sartin és tavaly Korfun ezeket az útvonalakat ismerem. Köszönöm.
Orsolya Dátum: 2011-01-31 21:07:32
Juliusban szeretnénk Zakynthosra menni a párommal!És az lenne a kérdésem hogy meddig kell fizetni ha partner irodobában szeretnék fizetni,van elő foglalás,ha igen hány %-ék,vagy egybe lehet csak fizetni?
Kápolnási Tamás Dátum: 2011-01-31 16:28:19
Ha valaki autóval jönne Görögbe és nem ismeri az utat,szívesen segítek kifelé.Május 26.-án indulok Pestmegyéből