Juliusban szeretnénk Zakynthosra menni a párommal!És az lenne a kérdésem hogy meddig kell fizetni ha partner irodobában szeretnék fizetni,van elő foglalás,ha igen hány %-ék,vagy egybe lehet csak fizetni?
Kedves Orsolya!Ha eldöntöttétek, hogy mikor és hová akartok utazni,és persze megvan rá a pénzetek, akkor ne halogassátok sokáig a jelentkezést, mert elfogyhatnak a jó helyek. Jelentkezéskor 40%-ot kell fizetni.Ha előfoglalási kedvezményt szeretnétek, akkor a teljes összeget ki kell fizetni.Februárban 9%, januárban 8% a kedvezmény.