(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Zakynthoson
Fórum bejegyzései

kálmán raymond Dátum: 2011-01-29 20:13:06
Grand Éva írta ekkor: 2011-01-25 21:43:23
Kedves Rajmond.Van különálló,leválasztott erkélye a kiválasztott apartmannak.
Kedves grandéva köszönöm a gyors választ.üdv:K.Raymond
Kovács Gyöngyi Dátum: 2011-01-28 15:06:41
Kedves Rita! Mi két éve voltunk az Iberiában. Teljes mértékben meg voltam vele elégedve.Tiszta volt és igényes. A tengerparthoz pár percet gyalogolni kell és Agios Sostis központjához is. LAganas központja minden aparmanhoz messzebb van, innen kb.10 perc.Mi a rövidebb úton a tengerparton sétáltunk át mindig. Ott lehet szórakozni bőven, fetéve ha nem zavarnak az angol tinik. Jó utat! Gyöngyi
Tóth Rita Dátum: 2011-01-28 10:54:43
Sziasztok! Ibéria apartmanról tud valaki írni részleteket? Voltatok már ott? Milyen a felszereltsége, kilátás, igényesség, távolság a központtól, szórakozási lehetősek vannak a környéken? Köszönöm
Tóth Rita Dátum: 2011-01-27 11:49:22
Sziasztok! Remélem tud valaki segíteni. Mi szeptemberben szeretnénk a párommal Zakynthosra menni, de repülővel. Volt már valaki? Ha igen, akkor megosztaná velem a részleteket (melyik társaság, mennyibe került, egyezett-e a repülő indulásának időpontja a lefoglalt nyaralás kezdetével stb.) Előre is köszönöm a választ: Rita
L.Niki Dátum: 2011-01-26 15:41:10
Grand Eleni teszt írta ekkor: 2011-01-25 15:37:53
Kedves Niki! Mostanra sikerült utánajárni a dialízis lehetőségének Zakynthoson. Amennyiben megvan, hogy melyik turnusra szeretnének menni kérem vegyék fel velem a kapcsolatot az [email protected] címen. Ebben a hónapban még van lehetőség a bejelentkezésre.
Köszönjük szépen, nagyon kedves vagy! Ez nagy segítség! Ma este összeülünk és megbeszéljük és legkésőbb holnap jelentkezünk! Niki és Peti