már elnézést de te ítélkeztél úgy, hogy csak kívülről láttad az Ibériát, de akkor te tuti nem azt láttad mert egyáltalán kivülről sincsen neki semmi baja. én voltam a Georginában és olvastam arról is negatív írásokat.....
Elnézést, hogy beleszólok a vitába, mi májusban voltunk a Georginában, de az elvárásinkat sajnos nem teljesítette. A fűrdőszoba tisztaságaban igen nagy hiányosságok voltak, a konyha felszereltségéről jobb, ha nem is beszélek, elég csak annyi, hogy volt egy teáscsésze, egy kávés és két pohár, de még véletlenül sem egyformák. Pedig mi voltunk a második turnus, úgy hogy valőszinúleg nem a vedégek hibájából. Az étterem nekem nem jött be, mivel a kaja sem volt túl jó és a túlzottan kedves és nem őszintének tűnő embereket sem kedvelem. Mivel Zakyntthos nagyon tetszett, most 24-én elmegyűnk újra, de most a Jennyt válaszottuk, mert akik velűnk voltak, nagyon dicsérték.