(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Zakynthoson
Fórum bejegyzései

Erika Dátum: 2010-09-16 11:15:59
Bóka Andrea írta ekkor: 2010-09-15 19:32:23
Nagyon köszönöm a sok hozzászólást!!!Néztem a Georgina Apartmant is, de igazából ott az összes szoba 4-6 férőhelyes. Az nem gond, hogy mi ketten megyünk? Nem szeretnénk lakótársat:) Egyébként szimpatikus!!
Szia! Mi a Jennyben voltunk, ahol szintén 4 ágyasak vannak, de lehet 2 ill 3 főre is foglalni, szobái nagyon tágasak, új bútorzat, 60m-re van a Georginától.
Bóka Andrea Dátum: 2010-09-15 19:32:23
Nagyon köszönöm a sok hozzászólást!!!Néztem a Georgina Apartmant is, de igazából ott az összes szoba 4-6 férőhelyes. Az nem gond, hogy mi ketten megyünk? Nem szeretnénk lakótársat:) Egyébként szimpatikus!!
Molnár Csaba Dátum: 2010-09-15 17:16:55
Doba Árpád írta ekkor: 2010-09-15 15:41:03
már elnézést de te ítélkeztél úgy, hogy csak kívülről láttad az Ibériát, de akkor te tuti nem azt láttad mert egyáltalán kivülről sincsen neki semmi baja. én voltam a Georginában és olvastam arról is negatív írásokat.....
Mint írtam nem vitatéma csak írtam az érdeklődőknek....... Zsuzsa írta meg a tutit! "Mivel Zakyntthos nagyon tetszett, most 24-én elmegyűnk újra, de most a Jennyt válaszottuk, mert akik velűnk voltak, nagyon dicsérték." Tegyen mindenki így!!!!!
Dávid Zsuzsanna Dátum: 2010-09-15 16:03:56
Doba Árpád írta ekkor: 2010-09-15 15:41:03
már elnézést de te ítélkeztél úgy, hogy csak kívülről láttad az Ibériát, de akkor te tuti nem azt láttad mert egyáltalán kivülről sincsen neki semmi baja. én voltam a Georginában és olvastam arról is negatív írásokat.....
Elnézést, hogy beleszólok a vitába, mi májusban voltunk a Georginában, de az elvárásinkat sajnos nem teljesítette. A fűrdőszoba tisztaságaban igen nagy hiányosságok voltak, a konyha felszereltségéről jobb, ha nem is beszélek, elég csak annyi, hogy volt egy teáscsésze, egy kávés és két pohár, de még véletlenül sem egyformák. Pedig mi voltunk a második turnus, úgy hogy valőszinúleg nem a vedégek hibájából. Az étterem nekem nem jött be, mivel a kaja sem volt túl jó és a túlzottan kedves és nem őszintének tűnő embereket sem kedvelem. Mivel Zakyntthos nagyon tetszett, most 24-én elmegyűnk újra, de most a Jennyt válaszottuk, mert akik velűnk voltak, nagyon dicsérték.
Doba Árpád Dátum: 2010-09-15 15:41:03
Molnár Csaba írta ekkor: 2010-09-15 15:29:46
Egy kicsit nézz körül a fórumon, vagy menj el a Georgina apartmanba és majd megtudod a különbséget. Különben nem vita téma csak írtam az érdeklődőknek. árban ua. Mindenki eldöntheti magának, hogy hol tölti el szívesebben és nyugodtan a nyarát. A medence meg ha már ott van akkor miért ne????? tenger imádó vagyok. Aki nálam többet tölt el tengerben az hazudik.Üdv. mindenkinek. Zakynthos baromi jó hely. Oda vissza kell menni mégegyszer.
már elnézést de te ítélkeztél úgy, hogy csak kívülről láttad az Ibériát, de akkor te tuti nem azt láttad mert egyáltalán kivülről sincsen neki semmi baja. én voltam a Georginában és olvastam arról is negatív írásokat.....