Sziasztok! Mi a párommal jövő főszezonban készülünk Zakynthos-ra. 2 éve voltunk Sisari-ban, és nagyon jól éreztük magunkat.Lenne pár kérdésem. Mi az Ibéria Apartmant néztük ki. Véleményeket, tapasztalatokat szívesen várnék róla. Szimpatikus volt Korfun, hogy az automatából mikor pénzt vettünk fel, sokkal kedvezőbben váltották a valutát, mint itthon. Ez lehetséges itt is? Köszönöm előre is a választ. Üdv:Andi
Szia andrea!
Én a Georgina apartmant választanám a helyetekben. Étterem az apartman alatt, közel a part, közel a bolt. Minden helyben és Vivien is ott van helyben. Ha valami probléma van, akkor egyből tud intézkedni és az autó bérlést is elintézi jóval olcsóbban, mint ahogy általában adják. Nagyon jó az apartman felszereltsége is. Ott a medence is ha nincs már energia lemenni a partra. Az étterem nem túl drága. Egy gyros 2 euro és nagyon jól csinálják. Árban ugyanannyi, mint az Ibéria. Mi néztük az Ibériát, mikor mentünk busszal a Georginához. Hát eléggé lepukkant. Legalábbis kívülről. A sziget csodálatos. Főleg a Navaggio- öböl. de majd meglátjátok....