(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Zakynthoson
Fórum bejegyzései

Molnár Csaba Dátum: 2010-09-13 16:04:54
Bóka Andrea írta ekkor: 2010-09-11 12:47:20
Sziasztok! Mi a párommal jövő főszezonban készülünk Zakynthos-ra. 2 éve voltunk Sisari-ban, és nagyon jól éreztük magunkat.Lenne pár kérdésem. Mi az Ibéria Apartmant néztük ki. Véleményeket, tapasztalatokat szívesen várnék róla. Szimpatikus volt Korfun, hogy az automatából mikor pénzt vettünk fel, sokkal kedvezőbben váltották a valutát, mint itthon. Ez lehetséges itt is? Köszönöm előre is a választ. Üdv:Andi
Szia andrea! Én a Georgina apartmant választanám a helyetekben. Étterem az apartman alatt, közel a part, közel a bolt. Minden helyben és Vivien is ott van helyben. Ha valami probléma van, akkor egyből tud intézkedni és az autó bérlést is elintézi jóval olcsóbban, mint ahogy általában adják. Nagyon jó az apartman felszereltsége is. Ott a medence is ha nincs már energia lemenni a partra. Az étterem nem túl drága. Egy gyros 2 euro és nagyon jól csinálják. Árban ugyanannyi, mint az Ibéria. Mi néztük az Ibériát, mikor mentünk busszal a Georginához. Hát eléggé lepukkant. Legalábbis kívülről. A sziget csodálatos. Főleg a Navaggio- öböl. de majd meglátjátok....
Doba Árpád Dátum: 2010-09-13 08:50:04
Bóka Andrea írta ekkor: 2010-09-11 12:47:20
Sziasztok! Mi a párommal jövő főszezonban készülünk Zakynthos-ra. 2 éve voltunk Sisari-ban, és nagyon jól éreztük magunkat.Lenne pár kérdésem. Mi az Ibéria Apartmant néztük ki. Véleményeket, tapasztalatokat szívesen várnék róla. Szimpatikus volt Korfun, hogy az automatából mikor pénzt vettünk fel, sokkal kedvezőbben váltották a valutát, mint itthon. Ez lehetséges itt is? Köszönöm előre is a választ. Üdv:Andi
Szia mi az Ibériában voltunk. a földszintet nem javasolnám mert amig ott voltunk 2 szobát is kiraboltak éjszaka úgy. hogy ott aludtak benne. bár azóta szereltek fel széfeket. amúgy tökéletes arra, hogy ott aludj, közel van a part meg a bolt is és reggelente meg lehet nézni Sotirist a kikötőben ami szintén közel van. az autómata gondolom középárfolyamon vátja a pénzt de a kezelési költséggel gondolom közel ugyanottvagy. Zakynthos csodálatos hely ha van kocsitok vagy béreltek. mi jövőre is szeretnénk visszamenni...
Bóka Andrea Dátum: 2010-09-11 12:47:20
Sziasztok! Mi a párommal jövő főszezonban készülünk Zakynthos-ra. 2 éve voltunk Sisari-ban, és nagyon jól éreztük magunkat.Lenne pár kérdésem. Mi az Ibéria Apartmant néztük ki. Véleményeket, tapasztalatokat szívesen várnék róla. Szimpatikus volt Korfun, hogy az automatából mikor pénzt vettünk fel, sokkal kedvezőbben váltották a valutát, mint itthon. Ez lehetséges itt is? Köszönöm előre is a választ. Üdv:Andi
Erika Dátum: 2010-09-11 12:04:32
ifj. Cseh Ferenc írta ekkor: 2010-09-10 14:37:20
De azért a sárga tengeralattjáró sem kutya.:) http://www.youtube.com/watch?v=2qhxFff3dIc
A sárga tengeralattjárón nem voltunk, de megtekintettem itt most... :-), majd pár év múlva visszatérünk ;-). Kifejlett teknőssel nem találkoztunk, viszont bébivel igen :-))) a Kalamaki B-en.
ifj. Cseh Ferenc Dátum: 2010-09-10 15:38:57
Nem semmi, hogy a görögök mennyire lazák.:) http://www.youtube.com/watch?v=pEvaZPTwD30