Hello minden forumozo, Arpad kerdesem h ti mikor voltatok ...Mi tavaj szeptember 12-19 voltunk az Iberiaba... ugy emlekszem...es a testverem szobajaba is ugy mentek be es loptak el minden erteket hogy o bent aludt...Elozo nap meg arra erkeztunk haza hogy ugye magnes kartyakkal mukodik az apartmanba az aram..es bezart ajtok melett egett a vilany a foldszinti szobankba...ami ugye magnes kartya eltavolitasa utan meg 1-2 percig meg eg ;) Nem akarom a Grand Tourst bantani ..mert mi mar 5-6 eve veluk utazunk, iden is, es komoly, rendes ceg de az Iberiaba tortentek kicsit bearnyekoltak a nyarunkat, hozzateszem eddig sehol semmi problemank nem volt. Mindamelett furi volt h az idegenvezetot kellet gyozkodjuk hogy nem vagyunk hulyek, tenyleg el loptak az ertekeket, o mind azt bizonygata hogy elotte lehet el hagyhatuk, vagy mashova tettuk, meg ez nem lopas h valaki be megy es el visz mindent egy te altalad berelt szobabol. Az hogy szereltek be szefeket megnyugtato es az Iberia elhelyezkedese sem rosz, fiatalabb, bulisabb tarsasagnak idealis. Csak ugyelni kell az ertekekre...es szerintem sem lepukant...foleg a foldszinti szobak, azok kifelyezeten szepek.
Mi idén augusztus első hetében voltunk, és akkor a lopások után szereltek be széfeket. Az idegenvezető nagyon segítőkész volt most, elintézett mindent. még autót is bérelt nekünk. nagyon jó volt a Grand Tours nagyon jó iroda.