(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Zakynthoson
Fórum bejegyzései

ifj. Cseh Ferenc Dátum: 2010-09-10 14:41:34
És ha szerencsétek van akkor megláthatjátok a felszínen a cserepes hátú teknőst. http://www.youtube.com/user/Feri1974#p/u/2/kRtdYftgxc0
ifj. Cseh Ferenc Dátum: 2010-09-10 14:37:20
Erika írta ekkor: 2010-09-08 15:52:32
Hali! A Navaggioi hajókirándulást ajánlom, nem minden napi látványt nyújt, pazar a hely nagyon ;-)...
De azért a sárga tengeralattjáró sem kutya.:) http://www.youtube.com/watch?v=2qhxFff3dIc
ifj. Cseh Ferenc Dátum: 2010-09-10 14:35:07
Erika írta ekkor: 2010-09-08 15:52:32
Hali! A Navaggioi hajókirándulást ajánlom, nem minden napi látványt nyújt, pazar a hely nagyon ;-)...
Ez így van.:) http://www.youtube.com/watch?v=dtM6nvO06-4
Erika Dátum: 2010-09-09 12:48:11
Nemes Melinda írta ekkor: 2010-09-09 00:03:27
Többen voltunk, hazafelé mi ültünk a busz végében (fent, a lépcsőtől kezdve) Én nem voltam a görög esten, de a többi lány igen.
Rendben, nagyjából emlékszem! :-)
Nemes Melinda Dátum: 2010-09-09 00:03:27
Többen voltunk, hazafelé mi ültünk a busz végében (fent, a lépcsőtől kezdve) Én nem voltam a görög esten, de a többi lány igen.