Sziasztok! Nem találok szavakat arra, mennyire szuper volt ez a 2 hét. Fantasztikus látványt nyújt a sziget, ami még a sok szemétről is eltereli a figyelmet. Persze az sincs mindenhol. Az ételek, a tenger, a laganasi "állatkert", a szieszta...na meg a meleg, mind-mind hiányoznak. És persze Vivien, Szilvi, Daniel és a "Mizu"-ja...Köszönjük nektek! Még visszatérünk, ez biztos és már alig várom. Pedig most jöttünk meg.
Én még sajna pihenem az utat, mert hétfőn egyből munkával kezdtünk. Ez nagyon rossz ötlet volt. Ja, Vivien túl éltem az utat, a görög csoda bogyóval és másnak is segített! Puszi nektek! Szilvi majd felteszem a képet!