(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Zakynthoson
Fórum bejegyzései

Erika Dátum: 2010-09-08 15:54:49
Nemes Melinda írta ekkor: 2010-09-08 00:43:33
Akkor azt hiszem emlékszem rád!! :-)
Kérnék további instrukciókat Tőled, hogy betudjalak azonosítani, több lánnyal voltál, s talán a görög esten is voltatok?
Erika Dátum: 2010-09-08 15:52:32
Vavrecky Tibor írta ekkor: 2010-09-08 14:59:47
péntek reggel indulunk végre Zakynthos-ra, a sok visszavágyós kommentár miatt pedig már mégjobban várom, hogy ott legyek :D
Hali! A Navaggioi hajókirándulást ajánlom, nem minden napi látványt nyújt, pazar a hely nagyon ;-)...
Vavrecky Tibor Dátum: 2010-09-08 14:59:47
péntek reggel indulunk végre Zakynthos-ra, a sok visszavágyós kommentár miatt pedig már mégjobban várom, hogy ott legyek :D
Nemes Melinda Dátum: 2010-09-08 00:43:33
Erika írta ekkor: 2010-09-05 12:33:50
A Jennyben volt a szállásunk, hazafelé Én segédkeztem az útlevelek kiosztásában, viszont a nevedre nem emlékeztem, emiatt kérdeztem rá, hogy mivel utaztatok. :-)
Akkor azt hiszem emlékszem rád!! :-)
Giczi Klementina Dátum: 2010-09-07 20:49:47
Sziasztok! Nem találok szavakat arra, mennyire szuper volt ez a 2 hét. Fantasztikus látványt nyújt a sziget, ami még a sok szemétről is eltereli a figyelmet. Persze az sincs mindenhol. Az ételek, a tenger, a laganasi "állatkert", a szieszta...na meg a meleg, mind-mind hiányoznak. És persze Vivien, Szilvi, Daniel és a "Mizu"-ja...Köszönjük nektek! Még visszatérünk, ez biztos és már alig várom. Pedig most jöttünk meg. Én még sajna pihenem az utat, mert hétfőn egyből munkával kezdtünk. Ez nagyon rossz ötlet volt. Ja, Vivien túl éltem az utat, a görög csoda bogyóval és másnak is segített! Puszi nektek! Szilvi majd felteszem a képet!