(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Zakynthoson
Fórum bejegyzései

Keresztes László Dátum: 2010-09-07 19:53:53
Hali! Kipihentük a buszos út fáradalmait! hosszú volt az út,de megérte.gyönyörű tájak,sok szép látnivaló.A sziget egyszerűen gyönyörű!Már most meg van a jövő évi nyaralás helyszíne! Visszatérünk a szigetre! Üdv Vivinek és Szilvinek az Adelfiába! Mó & Lac
Erika Dátum: 2010-09-05 12:33:50
A Jennyben volt a szállásunk, hazafelé Én segédkeztem az útlevelek kiosztásában, viszont a nevedre nem emlékeztem, emiatt kérdeztem rá, hogy mivel utaztatok. :-)
Nemes Melinda Dátum: 2010-09-04 12:15:51
Erika írta ekkor: 2010-09-03 10:00:11
Jó lenne bizony, de az idő halad és egyszer lejár minden, de maradandó emlékek vannak... :-) Busszal utaztatok, vagy egyénileg?
Minden egyes perc örök emlék! :-) Mi busszal utaztunk egy kisebb csoporttal, és a Georginában szálltunk meg. És Ti? Lehet, hogy még találkoztunk is...sosem lehet tudni! :D
Vavrecky Tibor Dátum: 2010-09-03 14:35:57
1 hét múlva ilyenkor már a buszon fogunk robogni Zakynthos felé smile
Erika Dátum: 2010-09-03 10:00:11
Nemes Melinda írta ekkor: 2010-09-02 23:16:14
Ezzel én is így vagyok!! smile Olyan jó lenne még mindig ott lenni...még legalább egy évet kell várnom a visszatérésre. smile
Jó lenne bizony, de az idő halad és egyszer lejár minden, de maradandó emlékek vannak... :-) Busszal utaztatok, vagy egyénileg?