Jó lenne bizony, de az idő halad és egyszer lejár minden, de maradandó emlékek vannak... :-) Busszal utaztatok, vagy egyénileg?
Minden egyes perc örök emlék! :-)
Mi busszal utaztunk egy kisebb csoporttal, és a Georginában szálltunk meg.
És Ti? Lehet, hogy még találkoztunk is...sosem lehet tudni! :D