(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Zakynthoson
Fórum bejegyzései

ifj. Cseh Ferenc Dátum: 2010-08-19 21:52:21
Keresztes László írta ekkor: 2010-08-19 21:06:12
"Mintegy 250 tűzoltó próbál megfékezni Görögországban négy nagy erdőtüzet - közölték a helyi hatóságok. A lángok a Jón-tengeren elterülő, közkedvelt üdülőhelyeknek számító Zakinthosz, Kefalónia és Lefkasz szigeteken, valamint az ország középső részén, Zilefto közelében is felcsaptak, bár egyelőre nem fenyegetnek lakott területeket. Az erős szél nehezíti az oltási munkálatokat, gyorsítja a tűz terjedését. Görögország minden nyáron szenved a pusztító erdőtüzektől, idén azonban eddig még nem okoztak nagy kárt a lángok." Infó forrása: http://www.klubradio.hu/cikk.php?id=16&cid=113926#c
Zakynthoson 3-szor volt erdőtűz de mindegyiket eloltották fél nap alatt. Másodiknál egy kicsit megijedtünk mert tőlünk 2-3Km csaphattak föl a lángok este. De megnyugtattak, hogy nem lesz semmi gond és reggelre el is oltották. Már csak hellyel - közzel füstölgött. Görögök nagyon szakszerűen oltanak. Ha az oroszok is így csinálták volna akkor 2-3 nap alatt végeztek volna az erdőtüzekkel.
Keresztes László Dátum: 2010-08-19 21:37:04
2 napos eső most elkelne zakyn
Giczi Klementina Dátum: 2010-08-19 21:35:16
Bízom benne! Köszönöm a gyors hozzászólásokat!
Zsófi Dátum: 2010-08-19 21:24:16
Reméljük eloltják hamar, mert rossz ezt így látni is smile annyit olvastam , hogy nem lakott területnél van, de gondolom ha annyira vészes lenne a helyzet sokkal több hír lenne róla :(
Keresztes László Dátum: 2010-08-19 21:19:37
Keresztes László írta ekkor: 2010-08-19 21:16:27
nem gyengén ég az erdő Zakyn...csak nem tudni pontosan,hogy melyik részen http://www.youtube.com/watch?v=e_UnaSCv04Q
ifj. Cseh Ferenc videója a youtube-ról. Feri esetleg ha van infód a tűzről, megosztanád velünk?