(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Zakynthoson
Fórum bejegyzései

Keresztes László Dátum: 2010-08-19 21:16:27
nem gyengén ég az erdő Zakyn...csak nem tudni pontosan,hogy melyik részen http://www.youtube.com/watch?v=e_UnaSCv04Q
Keresztes László Dátum: 2010-08-19 21:06:12
"Mintegy 250 tűzoltó próbál megfékezni Görögországban négy nagy erdőtüzet - közölték a helyi hatóságok. A lángok a Jón-tengeren elterülő, közkedvelt üdülőhelyeknek számító Zakinthosz, Kefalónia és Lefkasz szigeteken, valamint az ország középső részén, Zilefto közelében is felcsaptak, bár egyelőre nem fenyegetnek lakott területeket. Az erős szél nehezíti az oltási munkálatokat, gyorsítja a tűz terjedését. Görögország minden nyáron szenved a pusztító erdőtüzektől, idén azonban eddig még nem okoztak nagy kárt a lángok." Infó forrása: http://www.klubradio.hu/cikk.php?id=16&cid=113926#c
Giczi Klementina Dátum: 2010-08-19 20:56:29
Sziasztok! Pár óra múlva indulunk, de teljesen kétségbe estem az erdőtűzek hallatán.. smile Ugye nincs nagy baj?? Valaki légyszi írjon valami biztatót! Én sok mindent nem találtam róla. Köszi!
ifj. Cseh Ferenc Dátum: 2010-08-19 12:35:29
Drahos József írta ekkor: 2010-08-15 17:23:02
Sziasztok Cseh Ferenc és családja! Nagyon jók a képek, tuti mind.Érezzétek nagyon jól magatokat és várjuk a további fotókat. Mi 27- én indulunk, már nagyon várjuk. Sziasztok: Joker
Majd még teszek föl fényképeket a facebookra és videókat a youtubra. Eddig összesen 1467db fényképeket készítettem Navaggio hajókirándulásról és a sárga tengeralattjáró kirándulásról. Utóbbi tulajdonképen teknős nézés felszínről és víz alól egyformán. Még hátra van a pénteki fél napos hajókirándulás. Szóval van miből válogatni.:)
ifj. Cseh Ferenc Dátum: 2010-08-19 12:19:06
Azért zajlik itt az élet keményen:) http://www.youtube.com/watch?v=TkhpCja2NL0