sziasztok. Mi a barűtnőmmel és unokatesómmal hárman szeptember 10-én indulunk Budapestről a Georginába. Már nagyon várjuk, bárcsak kicsit most megsürgethetnénk az időt, ott meg le kéne lassítani, mert tuti hogy szuper lesz, és ha szuper, akkor hamar el is fog szaladni :)
Ki fog még jönni szeptember 10-én?