(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Zakynthoson
Fórum bejegyzései

Keresztes László Dátum: 2010-08-19 10:25:27
Drahos József írta ekkor: 2010-08-18 22:38:19
Sziasztok!A párommal mi is 27- én utazunk Miskolcról a Jennybe.Már nagyon várjuk.
Hali! Az jóóóó! Mi is várjuk már nagyon. Olyan az izgalom,mint karácsony előtt ;) Remélem szomszédok leszünk a Jennyibe. "aztán Kazincbarcika rallyról nem lemaradni :) " Üdv!
Drahos József Dátum: 2010-08-18 22:44:35
Kotay írta ekkor: 2010-08-18 11:19:04
Sziasztok! Mi(2fő) 27.-én szolnoki felszállással utazunk, és a Georginában leszünk elszállásolva. Tud valaki infót, hogy milyen görögben az elektromos dugaj? Kell-e átalakító vagy ugyanolyan mint nálunk?
Helló!Normál Eu-s konektorok vannak.Mi is 27-én megyünk a Jennybe.Kitartás mindjárt mi jövünk!
Drahos József Dátum: 2010-08-18 22:38:19
Keresztes László írta ekkor: 2010-08-18 16:32:08
Sziasztok! A párommal győri felszállással 27én utazunk a Jennybe!
Sziasztok!A párommal mi is 27- én utazunk Miskolcról a Jennybe.Már nagyon várjuk.
Vavrecky Tibor Dátum: 2010-08-18 17:10:08
sziasztok. Mi a barűtnőmmel és unokatesómmal hárman szeptember 10-én indulunk Budapestről a Georginába. Már nagyon várjuk, bárcsak kicsit most megsürgethetnénk az időt, ott meg le kéne lassítani, mert tuti hogy szuper lesz, és ha szuper, akkor hamar el is fog szaladni :) Ki fog még jönni szeptember 10-én?
Keresztes László Dátum: 2010-08-18 16:32:08
Sziasztok! A párommal győri felszállással 27én utazunk a Jennybe!