(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Zakynthoson
Fórum bejegyzései

Kotay Dátum: 2010-08-18 11:19:04
Sziasztok! Mi(2fő) 27.-én szolnoki felszállással utazunk, és a Georginában leszünk elszállásolva. Tud valaki infót, hogy milyen görögben az elektromos dugaj? Kell-e átalakító vagy ugyanolyan mint nálunk?
Ildikó Dátum: 2010-08-17 20:28:11
sziasztok!győri felszállással megyünk 27.-én barátommal, 23 és 27 évesek vagyunk..Ibériában lesz szállásunk
Erika Dátum: 2010-08-17 18:17:52
Ritó János írta ekkor: 2010-08-17 09:14:03
hello,mi is 20-án megyünk a barátnőmmel (18 és 20 ) Georginába fogunk lakni:) Miskolcról indulunk,és ti???:)
Szia! Mi Budapesten szállunk fel, Jennyben fogunk lakni.
Giczi Klementina Dátum: 2010-08-17 10:29:55
Hova valósiak vagytok Bence?
V. Bence Dátum: 2010-08-17 09:50:43
Akkor leszünk páran! De jó :) Mi már, ahogy írtam 4-en vagyunk! 20-27éves korosztály! 3 fiú, 1 lány smile Még nem voltunk Zakynthoson! Győrből indulunk smile Georginába szállunk meg :)