Szia! Mi még pont beleférünk a korhatárba...:) 24 és 25 év. A barátommal megyünk aug.20-tól szept.5-ig. Akkor majd biztosan találkozunk. Mi mindegyiket kipróbáljuk sztem és kiderül majd, hogy melyik jobb. Már tényleg nincs sok...:)
Nagyszerű, gyűlik ez az időszak is, 3 nap :-).