(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Zakynthoson
Fórum bejegyzései

Giczi Klementina Dátum: 2010-08-17 09:34:45
Szia! Mi Győrből. Elég sokan vagyunk ebből a korosztályból. smile
Ritó János Dátum: 2010-08-17 09:14:03
hello,mi is 20-án megyünk a barátnőmmel (18 és 20 ) Georginába fogunk lakni:) Miskolcról indulunk,és ti???:)
Erika Dátum: 2010-08-16 20:01:17
Giczi Klementina írta ekkor: 2010-08-16 19:30:03
Szia! Mi még pont beleférünk a korhatárba...:) 24 és 25 év. A barátommal megyünk aug.20-tól szept.5-ig. Akkor majd biztosan találkozunk. Mi mindegyiket kipróbáljuk sztem és kiderül majd, hogy melyik jobb. Már tényleg nincs sok...:)
Nagyszerű, gyűlik ez az időszak is, 3 nap :-).
Giczi Klementina Dátum: 2010-08-16 19:30:03
Szia! Mi még pont beleférünk a korhatárba...:) 24 és 25 év. A barátommal megyünk aug.20-tól szept.5-ig. Akkor majd biztosan találkozunk. Mi mindegyiket kipróbáljuk sztem és kiderül majd, hogy melyik jobb. Már tényleg nincs sok...:)
Erika Dátum: 2010-08-16 18:40:46
20-25 éves korosztály augusztus 20-tól?