Sziasztok!Én nagy Gögrögország imádo vagyok,10 szer votam már abban a szerencsés helyzetben hogy itt nyaralhatok.Tavaly voltam elöször Zakyntoson,ami teljesen elvarázsolt,igy idén ujra ez lett a célpont.Aug elején jöttünk haza egy kicsit keserü szájizzel.Az öt napos bezinsztrájk még nem is érdekelt,nekünk szerencsére tele volt a tank ,de a barátaink már nem voltak ilyen szerencsés helyzetben,öket kb 10 szer hajtották el a görögök a kutakrol nagy orditozással( bezzeg ismerösnek adtak).Azt mondják nem érzödik a válság ,dehogynem idegesek, ingerlékenyebbek ,és közelsem olyan lazák jokedvüek,kedvesek mint ezelött.De most nem kezdem sorolni mi az ami még marha felháborito volt.Persze aki nem sokszor járt náluk lehet hogy észre sem veszi.Remélem azért nem vettem kedvét senkinek.További szép nyarat!Üdv:Jana