(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Zakynthoson
Fórum bejegyzései

Gliba Vladimir Dátum: 2010-08-16 17:12:49
Erika írta ekkor: 2010-08-16 16:13:01
Sziasztok! Az apartmanokban cserélik a törölközőket? Melyik strandot ajánljátok /a laganasit, vagy az a.sostisit/? A választ előre is köszi!
szia!mi most megyünk 3.-jára igaz ez most már a 3.-ik szállásunk lesz de eddig egyik helyen sem cserélték a törölközőket...a két strand nagyon közel van egymáshoz a laganasi az elég széles, a sostisi keskenyebb part ehhez tartozik a Diszkó-sziget is mindegyik nagyon jó kis part...
Erika Dátum: 2010-08-16 16:13:01
Sziasztok! Az apartmanokban cserélik a törölközőket? Melyik strandot ajánljátok /a laganasit, vagy az a.sostisit/? A választ előre is köszi!
Zsófi Dátum: 2010-08-16 14:47:24
Gliba Vladimir írta ekkor: 2010-08-16 10:15:50
mi 16-an megyünk a Gerorginába 25 éves korosztály 6 lány és 10 fiu..most megyünk Laganasba 3.-jára nagyon jo kis hely... smile
kezdünk gyűlni :) mi 6 an vagyunk 4 fiú és 2 lány Georgina apartmanházba megyünk .. 22 és 25 éves korosztály.
Gál Jana Dátum: 2010-08-16 11:29:43
Sziasztok!Én nagy Gögrögország imádo vagyok,10 szer votam már abban a szerencsés helyzetben hogy itt nyaralhatok.Tavaly voltam elöször Zakyntoson,ami teljesen elvarázsolt,igy idén ujra ez lett a célpont.Aug elején jöttünk haza egy kicsit keserü szájizzel.Az öt napos bezinsztrájk még nem is érdekelt,nekünk szerencsére tele volt a tank ,de a barátaink már nem voltak ilyen szerencsés helyzetben,öket kb 10 szer hajtották el a görögök a kutakrol nagy orditozással( bezzeg ismerösnek adtak).Azt mondják nem érzödik a válság ,dehogynem idegesek, ingerlékenyebbek ,és közelsem olyan lazák jokedvüek,kedvesek mint ezelött.De most nem kezdem sorolni mi az ami még marha felháborito volt.Persze aki nem sokszor járt náluk lehet hogy észre sem veszi.Remélem azért nem vettem kedvét senkinek.További szép nyarat!Üdv:Jana
Gliba Vladimir Dátum: 2010-08-16 10:18:24
V. Bence írta ekkor: 2010-08-12 11:47:21
Esetlegesen olvassa olyan a fórumot aki az Augusztus 27-ei turnussal jön nyaralni? smile
mi 27én megyünk Laganasba...16-an smile