(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Zakynthoson
Fórum bejegyzései

Gliba Vladimir Dátum: 2010-08-16 10:15:50
V. Bence írta ekkor: 2010-08-14 19:42:33
De jó!! Végre valaki smile Mi négyen megyünk! 20-21-21-28 életévünket tapossuk! 3 fiú 1 lány smile Szívesen ismerkedünk velünk hasonló korosztállyal! smile
mi 16-an megyünk a Gerorginába 25 éves korosztály 6 lány és 10 fiu..most megyünk Laganasba 3.-jára nagyon jo kis hely... smile
Drahos József Dátum: 2010-08-15 17:23:02
ifj. Cseh Ferenc írta ekkor: 2010-08-15 11:26:15
Sziasztok! Mi most vagyunk Zakynthoson. Ide teszem föl a fényképeket: http://www.facebook.com/album.php?aid=2079160&id=1244732997&l=e2876a56cf
Sziasztok Cseh Ferenc és családja! Nagyon jók a képek, tuti mind.Érezzétek nagyon jól magatokat és várjuk a további fotókat. Mi 27- én indulunk, már nagyon várjuk. Sziasztok: Joker
Kovács Feren Dezső Dátum: 2010-08-15 13:33:01
Zsófi írta ekkor: 2010-08-15 13:23:22
Sziasztok ! Tudja valaki ,hogy a georginában az apartmanok a medencére néznek e? mi a 104 es -be leszünk .
Igen, mi a 303-asban voltunk smile
Zsófi Dátum: 2010-08-15 13:23:22
Sziasztok ! Tudja valaki ,hogy a georginában az apartmanok a medencére néznek e? mi a 104 es -be leszünk .
ifj. Cseh Ferenc Dátum: 2010-08-15 11:26:15
Sziasztok! Mi most vagyunk Zakynthoson. Ide teszem föl a fényképeket: http://www.facebook.com/album.php?aid=2079160&id=1244732997&l=e2876a56cf