Sziasztok! Mi most vagyunk Zakynthoson.
Ide teszem föl a fényképeket:
http://www.facebook.com/album.php?aid=2079160&id=1244732997&l=e2876a56cf
Sziasztok Cseh Ferenc és családja!
Nagyon jók a képek, tuti mind.Érezzétek nagyon jól magatokat és várjuk a további fotókat.
Mi 27- én indulunk, már nagyon várjuk.
Sziasztok: Joker