Szijasztok én és a baátnőm 20-án indulunk,Georginába szállnuk meg,quadot nemtudjátok mennyiért tudunk majd bérelni kettőnknek? és azzal milyen helyekre érdemes elmenni??:)
Szia János! Mi tavaly Laganasban béreltünk 4 napra ha jól emlékszek akkor (már pedig miért ne :)) 70 eurót fizettem érte. Ez egy 50ccm quad volt George-nál vettem ki szerintem érdemes oda menni nagyon rendesek. Idén nem tudom mennyiből fogom megúszni :) 27.-én mi is indulunk a barátnőmmel, ha vannak itt olyan fiatalok akik szeretnének bulizni menni írjanak :) Ami a megnézni kívánt helyeket illetni én amit tudok ajánlani az Keri (naplemente) és az Argassi félsziget ott pedig a legjobban ahol én is jártam az Porto Zoro, de vannak ott még lentebb szép helyek ézért megyek idén is mert a tavalyi két hét kevés volt megnézni ezeket :) További felkeresendő helyek: Xigia, Porto Vromi, Porto Limnionas, Porto Roxa, Alykanas beach stb. ezeken a helyeken nem jártam majd idén fogok remélem.