(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Zakynthoson
Fórum bejegyzései

Nagy Balázs Dátum: 2010-08-14 21:56:00
V. Bence írta ekkor: 2010-08-14 19:42:33
De jó!! Végre valaki smile Mi négyen megyünk! 20-21-21-28 életévünket tapossuk! 3 fiú 1 lány smile Szívesen ismerkedünk velünk hasonló korosztállyal! smile
Mi ketten megyünk 27. Debrecenből 1 lány és 1 fiú :)
Zsófi Dátum: 2010-08-14 21:41:19
4 fiú 2 lány :) 22,22,21,25,25 évesek vagyunk. mi is szívesen ismerkednénk hasonló korosztállyal :) Pestről jöttök? smile
Zsuzsa Dátum: 2010-08-14 21:26:04
Sznopek Anita írta ekkor: 2010-08-12 15:22:02
Szia Zsuzsa! Belányi-Sztraka Szilviaként keresd meg nyugodtan facebokkon és iwiwen is megtalálod! Ott van email cím is! Üdv.: Anita
Nagyon köszönöm, én Hagymási Sz. néven kerestem...
V. Bence Dátum: 2010-08-14 19:42:33
Zsófi írta ekkor: 2010-08-12 12:09:54
Mi 27 .én megyünk 6 an a Georginába :)
De jó!! Végre valaki smile Mi négyen megyünk! 20-21-21-28 életévünket tapossuk! 3 fiú 1 lány smile Szívesen ismerkedünk velünk hasonló korosztállyal! smile
Nagy Balázs Dátum: 2010-08-12 20:40:07
Ritó János írta ekkor: 2010-08-12 15:17:51
Szijasztok én és a baátnőm 20-án indulunk,Georginába szállnuk meg,quadot nemtudjátok mennyiért tudunk majd bérelni kettőnknek? és azzal milyen helyekre érdemes elmenni??:)
Szia János! Mi tavaly Laganasban béreltünk 4 napra ha jól emlékszek akkor (már pedig miért ne :)) 70 eurót fizettem érte. Ez egy 50ccm quad volt George-nál vettem ki szerintem érdemes oda menni nagyon rendesek. Idén nem tudom mennyiből fogom megúszni :) 27.-én mi is indulunk a barátnőmmel, ha vannak itt olyan fiatalok akik szeretnének bulizni menni írjanak :) Ami a megnézni kívánt helyeket illetni én amit tudok ajánlani az Keri (naplemente) és az Argassi félsziget ott pedig a legjobban ahol én is jártam az Porto Zoro, de vannak ott még lentebb szép helyek ézért megyek idén is mert a tavalyi két hét kevés volt megnézni ezeket :) További felkeresendő helyek: Xigia, Porto Vromi, Porto Limnionas, Porto Roxa, Alykanas beach stb. ezeken a helyeken nem jártam majd idén fogok remélem.