(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Zakynthoson
Fórum bejegyzései

Sznopek Anita Dátum: 2010-08-12 15:22:02
Zsuzsa írta ekkor: 2010-08-11 07:47:19
Sziasztok! Mi is nagyon jól éreztük magunkat, köszönet érte minden illetékesnek, beleértve természetesen a sofőröket is, azóta is emlegetjük a humorukat :D Viszont egyvalamit elmulasztottunk: Szilvától nem kértünk névjegykártyát. Láttam, hogy néhányan megtették. Megírnátok az e-mail címét? Akár ide is: [email protected] Nagyon köszi előre is :)
Szia Zsuzsa! Belányi-Sztraka Szilviaként keresd meg nyugodtan facebokkon és iwiwen is megtalálod! Ott van email cím is! Üdv.: Anita
Ritó János Dátum: 2010-08-12 15:17:51
Szijasztok én és a baátnőm 20-án indulunk,Georginába szállnuk meg,quadot nemtudjátok mennyiért tudunk majd bérelni kettőnknek? és azzal milyen helyekre érdemes elmenni??:)
Zsófi Dátum: 2010-08-12 12:09:54
Mi 27 .én megyünk 6 an a Georginába :)
V. Bence Dátum: 2010-08-12 11:47:21
Esetlegesen olvassa olyan a fórumot aki az Augusztus 27-ei turnussal jön nyaralni? smile
ifj. Cseh Ferenc Dátum: 2010-08-12 10:35:14
Holnap reggel indulunk Budapestről. Már nagyon várjuk.:) És a nagy keresgélésben ezt találtuk. Ezek szerint a legjobb helyre megyünk. Azaz Georgina-ba.:) http://www.hellasz.hu/forum/viewtopic.php?printertopic=1&t=53&start=1785&postdays=0&postorder=asc&vote=viewresult&sid=1356e0a7d6bb14e92d97fcb13cc5552a