Sziasztok! Mi is nagyon jól éreztük magunkat, köszönet érte minden illetékesnek, beleértve természetesen a sofőröket is, azóta is emlegetjük a humorukat :D
Viszont egyvalamit elmulasztottunk: Szilvától nem kértünk névjegykártyát. Láttam, hogy néhányan megtették. Megírnátok az e-mail címét? Akár ide is:
[email protected]
Nagyon köszi előre is :)
Szia Zsuzsa! Belányi-Sztraka Szilviaként keresd meg nyugodtan facebokkon és iwiwen is megtalálod! Ott van email cím is! Üdv.: Anita