Sziasztok!Mi augusztus 1-én jöttünk haza.Sok szép helyen jártunk már,de ez a hely veri a többit.Aki teheti béreljen autót,nagyon megéri,mert a legszebb helyekre, csak így lehet eljutni.Tudom még ajánlani aki olcsón akar és jót enni,és rengeteget,hogy a Sirtaki étteremben 10 euró/fő svédasztalos vacsora van.Bőséges a kínálat,édesség,gyümölcs és üdítő is van benne.Ha valakit érdekel valami,szívesen segítek!